Zavřít reklamu

Zima a sychravo přímo vybízí ke sledování Netflixu v teple domova. Pokud máte rádi komedie, udělá vám jednička mezi videostreamovacími službami v tomto směru radost. Filmových komedií totiž nabízí více než dost. Jen je potřeba hledat ty, které za zhlédnutí skutečně stojí. Pojďme se na některé z nich podívat.

Yes Day

Jak už název napovídá, hlavním tématem filmu je říkání slova „ano“. Rodiče si řeknou, že svým dětem budou na vše odpovídat kladně. Zrodí se tedy spousta šílených nápadů i zajímavá zápletka. V roli dcery uvidíte momentálně nesmírně populární Jenny Ortegu.

Vražda na jachtě

Adamu Sandlerovi a Jennifer Aniston to společně na filmovém plátně opravdu klape. V tomto filmu představují pár, který se shodou náhod ocitne na jachtě. Dojde tam ale k vraždě kvůli obrovskému dědictví a začíná se pátrat, kdo to tak mohl být. Dobrá komedie, u níž se jistě pobavíte. Na Netflixu naleznete další film s touto dvojicí nesoucí název Vražda v Paříži, který se dle mého již tolik nepovedl.

Nikdy neříkej nikdy

Zabrouzdáme rovněž do českých komedií. Nedávno přidaná novinka, která vypráví příběh dvou čerstvě rozvedených lidí, které svede dohromady nehoda.

Vánoční příběh

Další nedávno přidaná komedie. Průšvihy v politice, zakázané vztahy a průšvihy na sněhu svedou dohromady několik lidí, kteří budou mít na Vánoce o zábavu postaráno.

BEEF

On je neúspěšný majitel firmy, ona byznysmenka s velkými ambicemi. Jednoho dne za volantem oběma ujedou nervy a na povrch vyplují jejich nejhorší stránky. Velmi populární a povedený seriál.

Po čem muži touží

Jiří Langmajer, štramák a šéfredaktor časopisu Playboy, dostane padáka. Rozhodne se tedy vyhazov řádně zapít. Jelikož má na ženy negativní pohled a tak trochu jimi pohrdá, protože to prý mají v životě snazší, přeje si se stát ženou. Navštíví tedy vědmu, jejímž zásahem se hlavní hrdina dostane do ženského těla. Nově se tedy musí s ledasčím vypořádat.

Milf

Francouzský film o třech dlouholetých kamarádkách, které se rozhodnou odjet na prázdniny k moři. Ač je dámám přes 40, všechny vypadají k světu. Zájem o ně tak mají daleko mladší muži. A lechtivá zápletka je na světě.

Přes prsty

Tento film je jakousi adaptací příběhu plážových volejbalistek Kiki a Maki, které se na konec rozkmotřily a ukončily herní partnerství. Scénáře a režie se ujal Petr Kolečko, který pracoval například na seriálech Okresním přebor, Lajna a Most! Skvělé hlášky vás rozhodně rozesmějí.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.