Zavřít reklamu

I tento víkend vám přinášíme zajímavé tipy na sledováni Netflixu. Na jedničce mezi videostreamovacími službami narazíte opravdu na ledacos. Milovníci strachu zde naleznou také hned několik povedených filmových i seriálových hororů. Mrkneme na tvorbu z dílny Netflixu. V nabídce ale samozřejmě naleznete také „klasiky“ jako V zajetí démonů a Anabelle, Pojďme se na ně podívat.

Máš někoho doma

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. Jedná se o horor pro nenáročné diváky.

Eli

Skvělý horor, který zaujme především milovníky „lekaček“. U malého hocha se v dětství projeví nemoc, kvůli které nemůže na vzduch. Rodiče se ho tedy rozhodnou zavést do starého domu, kde jej mají vyléčit. Film, který vám zvláště ke konci pěkně zamotá hlavu.

Marianne

Velmi povedený hororový seriál. Autorka hororů má zlé sny, ty se ale překlenou do skutečného světa. Napínavý osmidílný seriál, který vás zaručeně vyděsí. Setkáte se zde také s hodně nechutnou stařenkou, která vám rozhodně nedá spát.

Ve vysoké trávě

Horor natočený podle knižní předlohy Stephena Kinga. Muž se ženou uslyší volání malého chlapce z travnatého pole. Vydají se mu tedy na pomoc. Jak se ovšem ale z vysoké trávy dostat ven?

Pod vlivem

Tento španělský hororový snímek vypráví o dívce, jež se vrací do svého rodinného domu, aby v něm pečovala se sestrou o matku v kómatu. Film se pomalu „rozjíždí“ a jste-li již ostřílenými diváky hororu, začátek bude pro vás svým způsobem zklamáním. Poslední půlhodinka ale přináší skvělou podívanou.

The Haunting of Hill House

Rodina se v domě setká s tragédií. Zlo je ale pronásleduje i po letech v dospělosti. Společně se tedy rozhodnou proti němu bojovat. Na Netflixu také naleznete odnož v podobě The Haunting of Bly Manor.

Bird Box

Film v hlavní roli se Sandrou Bullock, který svého času byl velkým hitem. Všichni přeživší mají venku oči zakryté, jakmile je odkryjí, „něco“ je donutí spáchat sebevraždu. Pěkná podívaná, která vás rozhodně nudit nebude.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.