Zavřít reklamu

Máme zde víkend a s ním spojené další tipy na lenošení u Netflixu. I tento týden (potažmo v týdnu minulém) jednička mezi videostreamovacími pořady přidala velmi zajímavé tituly. Pokud tedy hodláte strávit víkend doma u televize, Netflix vám prolenošené hodiny dokáže jistě zpříjemnit. Jestliže se ale podíváte na níže uvedený seznam, na romantický večer to skutečně nevypadá.

Armáda mrtvých

Město hříchů je zaplaveno zombieky, což ale neodradí partu žoldáků, aby se do Las Vegas vydali uskutečnit velikou loupež. Za titulem stojí Zack Snyder, který na sebe nedávno upozornil filmem Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Na kontě má také filmy jako Muž z oceli, 300: Bitva u Thermopyl nebo Úsvit mrtvých.

Kyslík

Žena se probouzí jednoho dne v kryogenní komoře, ze které není cesty ven. Průšvih pak je, že ji dochází kyslík a ona musí jednat rychle. K dispozici má v podstatě jen hlasového asistenta jménem Milo. Skvělé sci-fi se zajímavým závěrem.

Žena v okně

Žena je kvůli nemoci uvězněná doma. Aby se zabavila, sleduje své sousedy z okna. Jednoho dne ale uvidí zločin, který se rozhodne vyřešit. V hlavní roli uvidíte držitelku dvou Oscarů Amy Adams.

Love, Death and Robots

Jste-li fanoušky animovaných seriálů pro dospělé, je tento seriál přesně pro vás. Netflix přidal druhou sérii o osmi epizodách, v nichž jsme svědky příběhů na vzdálených planetách. Nechybí černý humor, akce a ani lechtivé scény.

Haunted

Haunted je hororový seriál, který, podobně jako výše uvedený, nabízí divákovi v každé epizodě nový příběh. Netflix nedávno přidal třetí sérii, která má zvrátit neúspěch prvních dvou. Zda se to tvůrcům povedlo můžete vidět sami. Třetí série dostala šestici epizod.

Who killed Sara

Jde o seriálové drama, k němuž Netflix dodal druhou sérii. Hlavní hrdina Álex chce dokázat, že na něj někdo „ušil“ vraždu jeho sestry. Začne se tedy mstít a odhalovat nepříjemné skutečnosti.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.