Zavřít reklamu

Je zde opět víkend a my se vám pokusíme dát tipy na pohodlné lenošení u Netflixu. Dnes se podíváme na seriály, které jste schopni zhlédnout během víkendu. Půjde tak zejména o miniseriály, kterých je na Netflixu také slušné množství. Jistě se kolem vás momentálně o jedničce mezi videostreamovacími službami mluví stále častěji. Máte-li zájem Netflix také okusit, máte kliku, jelikož služba nabízí prvních 30 dní zdarma. Pokud vám tedy nesedne, můžete ji po pár týdnech kdykoli zrušit.

Lupin

Jde o miniseriál o pěti epizodách, který jsme zde již jednou doporučovali, a to těsně po jeho uvedení. Nicméně tehdy nikdo netušil, jaký hit se z něj stane. Příběh vypráví o šarmantním a vychytralém zloději, který se inspiroval knižní podobou Lupina. Jeho cílem je ale také pomsta.

Bridgertonovi

Opět jde o čerstvou novinku, která láme světové rekordy ve sledovanosti. Jde o zfilmování bestselleru Julie Quinn. Seriál v osmi epizodách první série popisuje příběh osmi sourozenců z mocné rodiny Bridgertonových.

Francouzská revoluce

Této kapitole francouzských dějin jste se v dějepise věnovali jistě dost dlouho. Pokud si ale nic nepamatujete, tedy obdobně jako já, tím možná lépe. Seriál Francouzská revoluce vám předvede alternativní verzi dějin, kdy Francii během konce 18. století sužuje nemoc, která vyvolá střet mezi šlechtou a vzbouřenci.

Winx Saga: Osud

Další nedávný přírůstek, který si již několik dní drží na prvním místě nejsledovanějších pořadů v Česku. Jde o šestidílnou první řadu sci-fi seriálu, která diváka zavede do čarodějné internátní školy. Podobnosti s Harrym Potterem se ale bát nemusíte.

Vánoce u našich

Jde o další seriál, který jsme vám již jednou doporučovali, a to během Vánoc. Od té doby ale seriál dostal druhou sérii. Třicetiletou Johannu si rodinní příslušníci dobírají, že nemá partnera. Zalže tedy, že jej má a přivede ho na vánoční večeři. Na splnění tohoto úkolu má ale jen několik týdnů. Seriál má dvě řady po šesti epizodách. Dobrou zprávou pak je, že každá epizoda má zhruba 30 minut.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.