Zavřít reklamu

Eli

Skvělý horor, který zaujme především milovníky „lekaček“. U malého hocha se v dětství projeví nemoc, kvůli které nemůže na vzduch. Rodiče se ho tedy rozhodnou zavést do starého domu, kde jej mají vyléčit. Film, který vám zvláště ke konci pěkně zamotá hlavu.

Marianne

Nesmírně povedený hororový seriál. Autorka hororů má zlé sny, ty se ale překlenou do skutečného světa. Napínavý osmidílný seriál, který vás zaručeně vyděsí. Setkáte se zde také s hodně nechutnou stařenkou, která vám rozhodně nedá spát.

Ve vysoké trávě

Horor natočený podle knižní předlohy Stephena Kinga. Muž se ženou uslyší volání malého chlapce z travnatého pole. Vydají se mu tedy na pomoc. Jak se ovšem ale z vysoké trávy dostat ven?

Máš někoho doma

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. Jedná se o horor pro nenáročné diváky.

Pod vlivem

Tento španělský hororový snímek vypráví o dívce, jež se vrací do svého rodinného domu, aby v něm pečovala se sestrou o matku v kómatu. Film se pomalu „rozjíždí“ a jste-li již ostřílenými diváky hororu, začátek bude pro vás svým způsobem zklamáním. Poslední půlhodinka ale přináší skvělou podívanou.

The Haunting of Hill House

Výborný seriál. Rodina se v domě setká s tragédií. Zlo je ale pronásleduje i po letech v dospělosti. Společně se tedy rozhodnou proti němu bojovat. Na Netflixu také naleznete odnož v podobě The Haunting of Bly Manor.

Díra

Nejedná se o horor v pravém slova smyslu, ale spíš velmi napínavý a ve výsledku skvělý thriller. Vězení a rampa s jídlem, která sjíždí jedno patro po druhém. Ti nahoře se nají, co hrdlo ráčí, ti dole zůstanou hladoví a zoufalí. Vzpoura je na spadnutí.

Countdown

Příběh tohoto filmu se hned na první pohled inspiroval legendárním Kruhem. Existuje aplikace, která vám řekne, za jak dlouho zemřete. Když to parta kamarádů na akci udělá, mají to za žert. Nicméně ti, kterým appka ukazuje jen pár dní života, se už nesmějí,

Témata: , , , , , , , , ,

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.