Zavřít reklamu

Netflix přidá v posledním měsíci tohoto roku opravdu očekávané kousky. A je jedno, zda jde o filmy či pokračování seriálů. Závěr roku bude v podání Netflixu pěkně nabušený a během vánočních prázdnin máme opravdu co dělat.

La Casa de Papel (5. série – 2. část)

Začátek prosince bude hned ve velkém stylu. 3. prosince totiž dorazí závěrečných pět dílů páté série seriálu La Casa de Papel, kterými tento veleoblíbený seriál skončí.

V nemilosti

Očekávané drama, v němž v hlavní roli uvidíte Sandru Bullock. Popis k filmu je následující: „Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila.“ Film dorazí 10. prosince.

Emily in Paris (2. série)

Byť jde o seriál spíše pro dámy, vypnout u něj dokáže kdokoliv. Mladá Emily přijíždí za prací do Paříže, kde má pracovat v reklamní agentuře. Časem se jí začne dařit vše, na co sáhne, až na milostné vztahy. Pokračování příběhu dorazí 22. prosince.

Zaklínač (2. série)

Celkem dva roky čekáme na pokračování a můžeme doufat, že bude minimálně tak povedená jako série první. Nová nadílka dílů Zaklínače dorazí 17. prosince.

K zemi hleď!

Troufnu si říct, že zde máme aspiranta na jednu z nejlepších komedií v poslední době. Parta astronomů objeví asteroid, který míří k Zemi. Bohužel to ale nikdo nebere vážně. Je zřejmě jasné, že Netflix za tento snímek bude chtít Oscary. Stačí se mrknout na herecké obsazení – Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Jonah Hill, Meryl Streep, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Kid Cudi, Matthew Perry nebo Chris Evans. Přehlídka červeného koberce. Navíc se po dlouhé době stalo, že mě pobavil samotný trailer. Film dorazí 24. prosince.

Cobra Kai (4. série)

Cobra Kai platí taktéž za velmi oblíbený seriál. Už 31. prosince se diváci dočkají dokonce už 4. série. Snad bude stejně povedená jako ty předešlé.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.