Zavřít reklamu

Jako každý týden vám i dnes přinášíme tipy na sledování Netflixu. Jelikož jednička mezi videostreamovacími pořady v tomto týdnu toho moc nepřidala, vrhneme se na specifické téma – jídlo. Každý ho miluje a Netflix v tomto směru nabízí pár výborných pořadů, při jejichž sledování se vám budou sbíhat sliny. Rozhodně nic z níže uvedeného nedoporučujeme sledovat ve večerních hodinách.

Sugar Rush

Už z názvu poznáte, že tento pořad ocení především milovníci sladkého. Jedná se o soutěž, kdy účastníci vytvoří cupcake, cukrovinku a dort. Nemá asi cenu říkat, že se mnohdy jedná o umělecká díla. Pořádně se nají tedy i vaše oči.

Američtí mistři grillu

Maso, maso a zase maso. Do této soutěže porota vybrala nadšence do grilování z celé Ameriky. Kuřata, krkovička, panenka, bůček či klobásy? Uvidíte vše.

Is It Cake?

Nedávná novinka. Soutěžící budou péct dorty vypadající jako obyčejné předměty a doufat, že porota jejich dort mezi ostatními předměty nepozná. Neuvěřitelné umění.

Vysoká čokoládová

Pokud milujete čokoládu, právě jste nalezli nebe. Soutěž, která se zaměřuje ryze na čokoládu. Opět další výtečná podívaná, u které nebudete věřit, co vše se dá z čokolády vyrobit.

 Fresh, Fried and Crispy

Další výtečná podívaná, v níž se kritik Daym Drops vydává do míst ve Spojených státech, kde ochutnává tamní kuchyni. Podíváte se na dobroty například z Las Vegas, San Diega, Cleveklandu či Denveru.

Pouliční strava: Asie

Divák se tady vydá do koutů Asie, kde mu budou předvedeny místní street food pokrmy. Narazíte zde na jídla typické pro Bangkok, Osaku, Dillí, Soul, Singapur a další. Kdo tedy miluje rýži či nudle, bude nadšený.

The Final Table

Jde o soutěž, kdy týmy mají uvařit každé kolo pokrm, jenž je typický pro určitou zemi. Uvidíte tedy například jídla z Mexika, Španělska, Brazílie či Indie. Z vyhotovených jídel vám zůstane rozum stát.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.