Zavřít reklamu

I když je venku doslova tropické počasí, třeba si večer po celodenním válení u vody naleznete nějaký ten čas na Netflix. I v tomto týdnu bylo přidáno několik zajímavých pořadů, které si zaslouží vaši pozornost. Pojďme se na ně podívat.

The Gray Man

Nejdražší film v historii Netflixu, v němž hlavní roli ztvárnil Ryan Gosling. Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. Film se také natáčel v Praze.

Vyfouknutí (3. série)

Další série populární sklářské soutěže. Deset mistrů sklářského průmyslu bude soutěžit ve foukání skla. Hlavní cena je 60 tisíc dolarů.

Strýček z jiného světa

Další anime seriál, jejichž počet se na Netflixu v poslední době rozrůstá. Takafumiho strýc se po sedmnácti letech zničehonic probere z kómatu, mluví nesrozumitelným jazykem a má nějaké magické schopnosti.

Virgin River (4. série)

Zdravotní sestra se po rozvodu stěhuje z Los Angeles na kalifornský venkov. Nestačí se ale divit, koho tu najde. Populární seriál, který dostává dalších 12 epizod.

Nejhorší sérioví vrazi v Indii: Řezník z Dillí

Před vězením v Dillí se najde pár znetvořených těl a provokativních vzkazů od evidentně zkušeného vraha, který bojuje proti systému, a policie má hned plné ruce práce. Další investigativní dokumentární seriál. Tento má tři epizody.

Čtěte dále

Více z rubriky Seriály

Dnes nejčtenější

.