Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Spis poradte jak vymazat kompletne fb. Zrusil jsem ucet pred 9 lety ale ta stranka si zije dal. Nemam uz password, ale pratele mi gratuluji k eventum, ktere jsou uvedene prave na tom “vymazanem” fb…. docela me to s.re a nemam tuseni, co s tim:/

    Máte účet pouze deaktivovaný, můžete zažádat o obnovení hesla na email, který jste použil při registraci. Po opětovné aktivaci v nastavení vyberete trvalé odstranění účtu, před 9 lety byla možnost jen deaktivace.
    Po odstranění účtu nebude možné již nadále využívat Messenger a budete se pravděpodobně muset znovu zaregistrovat pouze do něj, pokud jej využíváte ke komunikaci. Dále přijdete o přístup k různým aplikacím, ke kterým jste se přihlásil svým Facebook účtem, např. Spotify atd..

    Zdravim, chtěl bych se zeptat deaktivoval sem si účet na Instagram 2,5 měsíce sem tam nebyl, a nejde se mi přihlásit na účet. Hází mě to to přes fb na starý profil tak nevím co s tím.

    Já už dlouho mám smazaný účet,ale nejde mi ikona smazat na telefonu ani nemám jak odinstalovat. Stále se to aktualizuje a přitom nikde není

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.