Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Implementaci tmavého režimu dělali dva roky a ta aplikace neumí zásadní vlastnost jako je automatická aktivace světlého / tmavého režimu dle nastavení v iOS. Ach jo.

  Při dnešní aktualizaci se mi aplikace sama přepla do tmavého režium – aspoň na nejnovějším iOS v iP X..
  Bohužel černá není čená, jen taková hodně tmavě šedá, za to palec dolů.

  Právě ze to whatsap narozdíl od jiných aplikaci umi automaticky.

  Článek mně nedává žádný smysl. Pokud chci tmavý systém vc tmavého wp tak to udělám v ovladacim centru nebo automatickém přepínání v systému napr po západu slunce.

  Děkuji za info. Aplikaci mám aktuální od včera a ráno byl stále tmavý režim, ačkoli iOS již světlý. Zkusím později preinstalovat app.

  Apple uteká užívateľom :D len nie čelom ale chrbtom. Človek nemá jednoduchú možnosť v nastaveniach vybrať si tmavž alebo svetlý režim, musí to človek robiť cez nejaké skraty :D. iOS sa mi zdá čím ďalej tým viac na smiech. Smiech ma prechádza, keď si uvedomím, že ja mám iPhone XR…

  Ano, sto lidi – sto chuti. Tu automatiku bych jeste pochopil u systemovych aplikaci, ale v aplikaci treti strany bych ocekaval, ze si bude moct kazdy vybrat bez ohledu na nastaveni systemu.
  Jeste me napadlo, ze prepnuti do svetleho rezimu by mohlo jit stejnym zpusobem, jen vybrat jinou aplikaci 😎

  „Automatiku“ bych pochopil u vsech aplikaci striktne dodrzenou – divim se Applu, ze to vyvojarum nenaridi. Ano, mohl by byt jeste jako bonus moznost u kazde aplikace vedle automatickeho prepinani manualni nastaveni, to bychom ale po vyvojarich jiz chteli moc…..
  Osobne myslim, ze je to uplne zbytecne. Bud chci dark mode, nebo nechci(idelani je automaticka zmena na zaklade zapadu/vychodu slunce, nebo nastavenem case) – jaka je vyhoda mit kazdou aplikaci jinak nastavenou?

  Vůbec to prostě zbytečné není. Prostě jsem už zmiňoval, že některá aplikace vypadá lépe v bíle. Dále na tvůj argument „šetří to oči, atd.“ můžu říct, že některou aplikaci používám prostě jen přes den.

  Prostě by měa být povinnost mít automaticky dle systému a v nastavení aplikace mít přepínač. Takových aplikací s přepínačem je spousta. Například Spark, Tweetbot, Things 3 a určitě bych našel další aplikace, které mají automat a přepínač.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.