Zavřít reklamu

Nebývá to zvykem, avšak i na vašem iPhonu může dojít ke ztrátě dat. Nikdo z nás si rozhodně nepřeje se do takové situace dostat. Bohužel, pokud však taková situace nastane, tak to většina lidí neřeší a jednoduše se se ztrátou dat smíří. Věděli jste však, že i tehdy, kdy o data přijdete, nemusí být nic ztraceno? Osobně jsem se před několika dny dostal do opravdu špatné situace. Omylem jsem si smazal velice důležitou poznámku. Samozřejmě víte, že když v iOS poznámku, či fotografii smažete, tak se přesunou do složky Naposledy smazané. Zde jsou ještě po dobu dalších třiceti dnů. Samozřejmě jsem toho ihned využil, ale pohotově jsem namísto tlačítka pro obnovu stiskl tlačítko pro úplné okamžité vymazání. Nastala lehká panika, avšak poté jsem si uvědomil, že existují programy, které dokáží z vašeho iPhonu vytáhnout i smazaná data. Jedním takovým programem je i Joyoshare iPhone Data Recovery pro Mac, na který se podíváme v dnešní recenzi.

Proč byste měli sáhnout zrovna po Joyoshare iPhone Data Recovery?

Důvodů je hned několik a většinu z nich si rozebereme ještě v pozdější části recenze. V tomto odstavci bych vám chtěl spíše sdělit, co všechno iPhone Data Recovery od Joyoshare dokáže. Pokud už jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste přišli o důležitá data, tak mi jistě dáte za pravdu, že to není příjemný pocit. Data můžete ztratit hned několika způsoby. Buď je nechtěně vymažete (stejně jako já), anebo dojde k napadení telefonu virem, či dojde ke ztrátě dat po neúspěšné aktualizaci nebo pádu aplikace, či celého systému. Celý postup obnovy dat lze s Joyoshare iPhone Data Recovery provést ve třech jednoduchých krocích – na to se ale podíváme později.

joyoshare_iphone_Data_01

Obnovit můžete téměř všechno…

Mezi nejčastěji ztrácené soubory patří samozřejmě fotografie, vedle nich poznámky, kontakty a další. Joyoshare však dokáže obnovit více, než 20 různých typů souborů. Mezi ně patří například kontakty, připomínky, historie z WhatsAppu, zvukové nahrávky, videa z aplikací, fotografie, zprávy, historie hovorů, poznámky, historie Safari, zprávy z Messengeru, kalendář, e-maily a další. Samozřejmě si při obnovování můžete přesně určit, které soubory chcete obnovit, a které nikoliv.

…a to nejen z iPhonu

O naše data nejčastěji přicházíme právě přímo z iPhonu. Joyoshare iPhone Data Recovery však nabízí dohromady tři módy, pomocí kterých můžete data obnovovat. První z nich je tedy obnovování dat přímo z iPhonu. Druhou možností je obnovení dat z iTunes (například ze záloh). Poslední možností je obnovení dat ze zálohy z iCloudu. Pomocí řešení od Joyoshare se však nemusíte ničeho bát. Pomocí několika málo kliknutí můžete mít všechna vaše ztracená data zpět.

joyoshare_iphone_data_all

Tři jednoduché kroky

Aplikace Joyoshare iPhone Data Recovery je vytvořena tak, aby ji zvládl ovládat opravdu každý. Pokud tedy alespoň trochu ovládáte práci s počítačem, tak rozhodně nebudete mít při používání programu od Joyoshare žádný problém. Jak už název tohoto odstavce napovídá, tak obnovu ztracených dat můžete provést pomocí třech jednoduchých kroků. Nejprve samozřejmě musíte připojit pomocí Lightning kabelu váš iPhone k počítači nebo Macu. Poté proběhne rychlý sken zařízení. Po ukončení skenu už si jednoduše stačí vybrat, jaká data chcete obnovit. Všechna data jsou samozřejmě 100% v bezpečí. Nikam se neodesílají a zůstávají jen a pouze ve vašem Macu, nikde jinde.

Další skvělé funkce

Stále se držím takového mého „standardu“, že by každý dobrý program měl obsahovat jakousi přidanou hodnotu. To samozřejmě splňuje i Joyoshare iPhone Data Recovery. Pokud se například rozhodnete pro obnovu dat z iTunes a záloha, ze které chcete obnovit některá data, je zašifrovaná, tak se nemusíte ničeho bát. iPhone Data Recovery se pokusí zálohu dešifrovat a obnovit ztracená data. Všechna data si samozřejmě můžete před obnovením zobrazit, abyste měli 100% jistotu, že obnovujete doopravdy jen to, co chcete. Obnova dat je ve většina případů 100% a hlavně rychlá. Nejedná se o žádný zdlouhavý proces, který by vám zabral několik dnů. Uživatelské prostředí aplikace je naprosto jednoduché a intuitivní, což můžu z vlastní zkušenosti jen potvrdit. Pokud se navíc rozhodnete zakoupit si plnou verzi tohoto programu, tak samozřejmě získáte veškeré budoucí aktualizace zdarma, tak stejně, jako uživatelskou podporu.

Závěr

Pokud jste se už někdy dostali do situace, kdy jste přišli o svá drahocenná data z iPhonu, tak od teď si můžete být 100% jisti, že už o ně nikdy nepřijdete – respektive přijít o ně můžete, ale pokud k tomu dojde, tak můžete využít právě Joyoshare iPhone Data Recovery, který se postará o obnovení ztracených dat. Pokud jste o data ještě nikdy nepřišli, tak máte obrovské štěstí. Nezapomeňte každopádně zálohovat, a pokud se nedejbože stane, že byste o data někdy v budoucnu přišli, tak si vzpomeňte na tento článek. Program Joyoshare iPhone Data Recovery vám mohu doporučit především kvůli jednoduchému používání, ale také hlavně kvůli vysoké šanci, že svá data získáte bez problémů zpět. Ať už budete obnovovat přímo z iPhonu, z iTunes zálohy, či z iCloud zálohy, tak si můžete být jisti, že jste v suchu.

Joyoshare iPhone Data Recovery si můžete zakoupit hned v několika dostupných balíčcích. Všechny licence jsou doživotní, liší se pouze počtem zařízení, na která můžete jednu licenci použít. Nejlevnější je samozřejmě licence pro jedno zařízení, která vás vyjde na $49.95. Poté je k dispozici rodinná licence pro 2-5 zařízení za $69.95. Nakonfigurovat si můžete i svůj vlastní balíček, a to až po neomezené množství zařízení. Nejdražší balíček vás vyjde na $359.95.

joyoshare_iphone_Data_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.