Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ak nebude -2h na výdrži a 50 nových emoji tal im na to prdím 🌫🔤🔡🔠🩰🚏🧿 to proste chceš

  Mysím skutočne povedať , že od ios 15.2 išla výdrž baterie rapídne dolu, môžem porovnať aj s rovnako starou bateriou na ios14.8.1 a je to citeľný rozdiel.
  V zásade ľutujem že som jeden z iphone na 15.3 aktualizoval, takže od 15.4 nechcem žiadne novinky , iba mi vráťte výdrž baterky

  já teda nevím ale já nikdy žádné problémy s baterkou neměl u žádného ajfonku.. co znamená citelny rozdíl? stačí možná min hrát hry nebýt pořád na fb a instagramu a na netu..

  Mám IP 13 pro od začátku prodeje a ani s jednou aktualizací co vyšla jsem nepocítil žádné změny, telefon používám stále stejně cca 3 hodiny denně. Nabíjím vždy přes noc a každý den končím někde mezi 55-65%. Nikdy se mi nepovedlo telefon dostat pod 40% za ten den, i když jsem na telefonu byl přes 5,5 hodiny. U samsungu S21 jsem na 40% byl bohužel za 2-3 hodiny, ale tady perfekto :). Za mě aktualizace pecka, jen sem tam něco občas zkazí, ale kdo ne.

  Mam 13 mini a nabíjím jednou za 3 dny, když se dostane baterka cca na 20%. Vždy mám aktuální verzi OS a rozdíly ve výdrži mezi jednotlivými verzemi nepociťuju.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.