• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  iOS 11 potvrzuje: iPhone 8 nabídne True Tone displej, 3D emotikony pro iMessage a vylepšený režim Portrét

  Před několika dny unikla poslední testovací verze iOS 11 Golden Master, která přinesla řadu zajímavých tapet, mezi nimiž se objevily i oblíbené retro tapety. Stáhnout si je můžete ve vysokém rozlišení v naší galerii. Ale to není všechno, co testovací verze systému přinesla. Potvrdila ještě některé funkce nadcházejícího iPhonu 8, jehož velké odhalení Apple naplánoval na úterý 12. září v divadle Steva Jobse.

  Jednou z nejzajímavějších novinek, které poodkryl iOS 11 Golden Master, je vylepšený mód Portrét. Podle všeho dostane funkci s názvem Portrétové svícení, která bude nastavovat světlené nasvícení bleskem. V loňském roce režim Portrét přišel až ve verzi iOS 10.1, a tak je velice pravděpodobné, že Apple vydá funkci Portrait Lighting až s verzí iOS 11.1. K dispozici budou následující typy osvětlení: Obrysové Light, Přírodní světlo , Scénické světlo, Scénické světlo Mono a Studiové světlo. Prozatím však není zřejmé, jak přesně bude vylepšený mód fungovat.

  Návrh, jak by měl vypadat iOS 11 na iPhonu 8 od Allena Pike:

  Fenomenální fotoaparát a True Tone Display

  Prémiový iPhone 8 se stane prvním smartphonem, který dokáže nahrávat video v kvalitě 4K při 60 fps. Vedle této možnosti se bude dát nahrávat i v nastaveních 1080p HD při 240 fps a 4K při 24 fps.

  Podobně jako iPad Pro, tak i iPhone 8 bude disponovat technologií True Tone Display, která upravuje vyvážení bílé barvy a určuje intenzitu bílého světla. Apple totiž chce, aby uživatelé viděli vždy perfektní obraz. Podle iOS 11 Golden Master by mělo jubilejní zařízení mít i jiné rozlišení než dosavadní produkty, a to 1125 × 2436.

  Design iPhonu 8 potvrzen

  V systému se objevilo několik obrázků, které potvrzují design iPhonu 8. Displej bude přes celou přední část a v horní části bude výřez pro přední kameru a senzory.

  screen-shot-2017-09-08-at-9-29-12-pm

  Emoji revoluce

  Zdá se, že iOS 11 myslí i na emoji. V aplikaci iMessage se objeví 3D animované emoji zvané Animoji. Jejich unikátností je, že na základě vašeho obličeje budou dělat různé výrazy, a tak budete moct vytvářet expresivní animované zprávy.

  Nová generace AirPods

  S novinkami rozhodně ještě nekončíme, protože iOS 11 potvrzuje i mírně redesignované AirPods. Indikátor nabíjení bude na přední části pouzdra, abyste při kontrolování stavu nabíjení nemuseli otevírat víčko nabíjecího pouzdra.

  Ovládání se dočká značných změn

  Jelikož iPhone 8 už nebude mít klasický Home Button, některé jeho funkce bude mít zamykací tlačítko, které je v systému nazvané jako side button. Bude sloužit nejen k zamykání, ale při dvojím stisknutím tlačítka se spustí Apple Pay a při jeho podržení se aktivuje digitální asistentka Siri. Otazník doposud visel nad tím, jak Apple vyřeší virtuální Home Button. Nebude se jednat o kulaté virtuální tlačítko, jak jsme si doposud mysleli, ale ve spodní části bude lišta, která poslouží podle všeho k ovládání gesty.

  home button

  Apple už v úterý představí iPhone 8, iPhone 7s a 7s Plus, Apple Watch Series 3 a 4K Apple TV. Konference se bude konat v divadle Steva Jobse v Apple Parku a odstartuje přesně v 19:00 hodin našeho času. A věřte, že se máme na co těšit.

  iPhone 8 koncept FB

  Zdroj: 9TO5Mac

  Leitz

  Diskuze

   No tak nevím jestli to je zrovna výhra mít ten indikátor na přední straně pouzdra , řekl bych že to spíš kazí celý design . Vyhovuje mi tam kde je nyní ! Spíš bych se zamyslel nad použitím prémiovějšího materiálu na dobjící pouzdro Airpods

   Hurááááá,….. už se těším až budu posílat další nové smajlíky….. mocinky moc mi tohle v iOSu chybělo.

   😀 😀 😀 😀 😀
   (Pro nechápavé: jde o ironii.)

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online