Zavřít reklamu

V poslední době se několikrát spekulovalo o přesném datu, kdy Apple představí nový iPhone a nyní jej máme konečně potvrzené. Kalifornský gigant totiž dnes rozeslal všem médiím pozvánky na keynote, která se uskuteční v úterý 12. září 2017 v 10:00 PST, tedy v 19:00 našeho času. Apple by měl na konferenci představit zcela nový iPhone (nejčastěji označovaný jako iPhone 8), iPhone 7s, iPhone 7s Plus, pravděpodobně i Apple Watch 3 a možná i nějaké další novinky, o kterých zatím nevíme.

Letošní pozvánka je v porovnání s tou předchozí o něco zajímavější. Apple opět vsadil na minimalistický design, který jasně tvoří logo společnosti. Stejně jako každý rok, ani na letošní pozvánce nechybí slogan, který tentokrát zní “Let’s meet at our place” Můžeme se jen dohadovat, jestli nám design pozvánky a slogan mají něco naznačit. Obvykle v nich skrytý význam bývá, ale rozluštit jej není nikdy jednoduché.

V podstatě od začátku roku se také spekulovalo o místě, kde by se měla konference konat. Nejčastěji se spekulovalo, že se bude konference konat v divadle Steva Jobse, které se nachází v kampusu nového sídla společnosti. Divadlo stejně jako celý Apple Park ale ještě není dokončené, a tak nikdo moc nevěřil, že zde kalifornský gigant stihne konferenci uspořádat. Pozvánka nám ale jasně říká, že k velkolepému odhalení skutečně v novém sídle Applu dojde, a tak se novináři poprvé podívají do nového divadla.

Apple iPhone event 2017
Apple event 2017 FB

Dnes nejčtenější

.