Zavřít reklamu

Dnešní den mělo mnoho tuzemských jablíčkářů ve svých diářích zakroužkováno pořádně tučným kruhem. Právě na úterý 24. listopadu totiž ještě před pár dny plánovala tuzemská Alza start prodejů nového chytrého reproduktoru z dílny Applu, HomePodu mini. Plánovaný termín se však bohužel dodržet nepodařil. 

Pokud na Alze vyhledáte HomePod mini nyní, místo možnosti standardního koupení vám je i nadále nabízena možnost předobjednávky s tím, že start prodejů je nyní posunut na příští pondělí – tedy 30. listopad. Proč tomu tak je sice Alza nikde nekomentovala, avšak s ohledem na informace ze zahraničí se jako nejpravděpodobnější vysvětlení jeví nedostatek kusů u dodavatelů kvůli vysoké poptávce na Applem oficiálně podporovaných trzích přes jeho Online Story. Mezi ty se totiž Česká republika nepatří, jelikož zde bude možné HomePod mini zakoupit “jen” skrze prodejce třetích stran. 

Kolik HomePodů mini Alze do České republiky dorazí je bohužel v tuto chvíli nejasné. Pokud si však chcete tuto novinku zajistit mezi prvními u nás, nemá rozhodně smysl vyčkávat na start jejích prodejů. Důrazně proto doporučujeme její předobjednání už nyní, jelikož si jen tak zajistíte, že vám dorazí v rozumné době. Jako vždy totiž samozřejmě platí, že bude prodejce zprvu upřednostňovat předobjednávky a až poté klasické nákupy. 

Související články

Dnes nejčtenější