Zavřít reklamu

Od představení AirPods Pro uplyne za dva dny přesně měsíc. Ani za tuto dobu se však Applu nepodařilo jejich výrobu zvýšit natolik, aby jí uspokojil obří poptávku, kvůli čemuž jsou tak tato sluchátka stále nedostatkovým zbožím. A to dokonce tak nedostatkovým, že pokud se je nyní rozhodnete na Online Storu Applu či u jiných prodejců objednat, velmi pravděpodobně vám nedorazí ani pod vánoční stromeček. 

Že budou nové AirPods Pro hit se vzhledem k novinkám, které přinesly, a relativně příznivé ceně v porovnání se staršími modely, tak nějak předpokládalo už po pár desítkách minut po jejich představení. Tyto předpoklady záhy potvrdily jejich rychle se prodlužující dodací doby v Online Storech Applu prakticky po celém světě, ale i nedostatek těchto sluchátek u jiných českých prodejců. Dle našich informací navíc tuzemským prodejcům chodí AirPods Pro doslova po pár kusech a tudíž je téměř nemožné z jejich zásob obří poptávku uspokojit. Dodávky navíc nejsou příliš časté, o čemž se můžete přesvědčit například i u největšího tuzemského prodejce elektroniky, kterým je Alza. Té by totiž měla další dávka AirPods Pro dorazit až 16. prosince. Lépe na tom nejsou podle portálu Heuréka ani jiní prodejci, jelikož naprostá většina z nich svorně hlásí dodání objednávky nejdříve za měsíc, v horším případě pak “na dotaz”, což de facto znamená, že o budoucích dodávkách nemají tušení. Bohužel, stejná písnička hraje i v Online Storu Applu, který v době psaní tohoto článku hlásil doručení AirPods Pro v pondělí 30. prosince – tedy za více než měsíc. 

Pokud jste tedy s myšlenkou nadělit pod stromeček někomu nebo snad sobě AirPods Pro koketovali, je velmi pravděpodobné, že jsou svou příležitost již propásli a měli byste tudíž začít pokukovat po jiném dárku. Tato jablečná novinka se vám totiž zřejmě kvůli obrovskému zájmu v kombinaci s nedostatečnou výrobou do rukou hned tak nedostane – pokud tedy nebudete mít setsakramentské štěstí. 

Související články

Dnes nejčtenější

.