Zavřít reklamu

AirPods Pro jsou v posledních hodinách bezesporu nejskloňovanějším produktem v nabídce Applu. Vzhledem k tomu, co vše oproti standardním AirPods umí, se však nelze ničemu divit. Věděli jste však, že kromě spousty funkcí či designu se od straší generace AirPods liší i obsahem balení? Jedná se sice o drobnost, avšak některým z vás může nadělat vrásky na čele.

Pokud jste si v minulosti zakoupili AirPods 1. či 2. generace, v jejich balení jste našli kromě nich i papírovou složku s návody a dále pak klasický metrový USB-A/Lightning kabel, který Apple přibaluje i k iPhonům vyjma řady Pro. A právě v kabelu je u nových AirPods Pro rozdíl, jelikož k nim Apple přibaluje stejný typ jako k letošním iPhonům 11 Pro – tedy metrový USB-C/Lightning. To zjednodušeně řečeno znamená, že pokud chcete nové AirPods Pro nabíjet klasicky kabelově, musíte mít doma i nabíječku s USB-C portem, popřípadě počítač. 

Zatímco kabel může být do jisté míry překvapením, přibalení tří velikostí silikonových koncovek do uší už zřejmě nevyvede z míry nikoho. Jelikož se však balení AirPods a AirPods Pro liší i tímto, není rozhodně od věci zde tuto věc zmínit. Zajímavé přitom je, že v nabídce Applu zatím náhradní silikonové koncovky nenaleznete a tudíž si budete muset alespoň ze začátku vystačit jen s těmi přibalenými v balení. Je však vcelku pravděpodobné, že i tento doplněk začne Apple prodávat jakožto náhradní díl, aby tím ulevil jablíčkářům v případě jeho poškození či ztráty. 

AirPods Pro se začnou oficiálně prodávat už zítra ráno a to po celém světě. Jejich cena je v Česku nastavena na 7 290 korun, což není zrovna málo. I tak se však alespoň podle Online Storu Applu zdá, že je o novinku velmi slušný zájem, jelikož se její dodací doba od včerejšího spuštění předobjednávek přehoupla z dodání 30. října na dodání mezi 6. až 8. listopadem. Opakuje se tak scénář 1. generace AirPods, kterou bylo první měsíce po uvedení na trh téměř nemožné sehnat. Snad se tedy Applu podaří dodávky zdárně navýšit a poptávku díky tomu uspokojit.

Související články

Dnes nejčtenější

.