Zavřít reklamu

Nejen software v Macích, Apple Watch, iPhonech, iPadech, Apple TV či iPodech touch se čas od času dočká aktualizace. Zářným příkladem může být dnešní vydání nového firmwaru pro AirPods 2. generace a AirPods Pro, který nahrazuje stávající verze 2A364 v případě AirPods 2. generace a 2B588 v případě AirPods Pro. 

Firmware pro obě verze sluchátek nese označení 2C54 a do zařízení se instaluje bezdrátově a zcela automaticky po připojení k napájení a iPhonu či iPadu. Samotná aktualizace je pak otázkou několika málo vteřin, takže jí velmi pravděpodobně ani nepostřehnete. Pokud by vás nicméně zajímalo, jestli už máte update za sebou, připojte ke svému iOS zařízení své AirPods, navštivte sekci Obecné, dále vstupte do sekce Informace a zde si prohlédněte oddíl věnovaný AirPods, ve kterém se ukrývá právě verze firmwaru. 

V tuto chvíli není zcela jasné, co přesně by mohl nový software pro AirPods 2. generace a AirPods Pro přinést. V minulosti se však zpravidla jednalo o drobná vylepšení výkonu či opravy chyb, které znemožňovaly naplno využívat některé funkce či způsobovaly jejich chybovost. Dá se tedy předpokládat, že i tentokrát se bude update firmware ubírat tímto směrem. 

Dnes nejčtenější

.