Zavřít reklamu

AirPods Pro klepou na dveře čím dál hlasitěji. Vyplývá to alespoň z čerstvých informací leakera Benjamina Geskina, který se o ně podělil na svém Twitteru. Tomu mělo hned několik zdrojů potvrdit, že je Apple připraven tento týden představit novou generaci svých bezdrátových sluchátek a to relativně v tichosti. 

Přestože se mají designově i funkcemi nové AirPods od předešlých generací výrazně lišit, Apple je světu odhalí skrze klasickou tiskovou zprávu, jako tomu bylo i u předešlé generace. V den odhalení pak vybraným novinářům tuto novinku představí přímo ve svém sídle. Všichni šťastlivci už by měli mít dle Geskina pozvánky do kanceláří Applu u sebe, avšak mají přísný zákaz o nich mluvit, aby veřejnost o novince oficiálně nevěděla až do jejího představení. To má proběhnout buď v úterý nebo ve středu, přičemž pravděpodobnější se zdá první možnost. Na středu má totiž Apple naplánované oznámení finančních výsledků za uplynulé čtvrtletí a proto se neočekává, že by se v tento den rozhodl k nějakému dalšímu zajímavému kroku. 

O AirPods Pro, jak se budou nová sluchátka jmenovat, toho v předešlých týdnech uniklo na světlo světa relativně dost. Víme například to, že jejich cenu chce Apple nastavit na zhruba 7 tisíc korun, ale i to, že bychom se měli dočkat hned osmi barevných variant. Sluchátka přinesou výrazně změněný tvar, díky kterému budou schopná nabízet aktivní potlačení okolního hluku, ale také například voděodolnost. Spekuluje se i nad výrazným vylepšením zvuku či jejich výdrže, která by nejednoho jablíčkáře jistě potěšila. Jasno však budeme (snad) mít až v následujících hodinách či dnech. 

Související články

Dnes nejčtenější

.