Zavřít reklamu

U obou dosavadních generací sluchátek AirPods se Apple držel striktně jednoho jediného designu včetně barvy. To by se však mělo s příchodem jejich třetí generace změnit a nutno podotknout, že ve skutečně velkém stylu. Zdá se totiž, že se nedočkáme dvou či třech barevných variant, ale rovnou osmi. 

Se zprávami o osmi barevných variantách AIrPods Pro, které by měl Apple podle některých zdrojů představit už v průběhu příštího týdne, přispěchali dnes v noci zpravodajci z čínského Ecoomic Daily News, jejichž zdroje se v minulosti už mnohokrát ukázaly jako poměrně přesné. Všechny barevné varianty sice zdroje neprozradily, nicméně vzhledem k tomu, že se zmínily o černé, bílé a půlnočně zelené se zdá vcelku pravděpodobné, že se Apple rozhodne promítnout do AirPods Pro všechny barevné varianty letos představených iPhonů. I těch je totiž v součtu 8, budeme-li počítat stejné barvy u iPhonů 11 a 11 Pro jako jednu. Pokud by se tedy Apple touto cestou rozhodl jít, dočkáme se kromě bílé, černé a půlnočně zelené i zlaté, červené jakožto (PRODUCT) Red, žluté, fialové a zelené. Rozhodně se tedy nedá říci, že by nebylo z čeho vybírat.  

O nových barevných variantách pro AirPods jsme v minulosti slyšeli už od více zdrojů. Dnes je to však poprvé, co se dozvídáme o konkrétních barvách – tedy minimálně v případě půlnočně zelené. Nicméně tento krok by zřejmě nebyl ničím překvapivým, jelikož jablíčkáři už dlouho volají po tom, aby si mohli AirPody koupit v mnohem více barevných variantách, než jen bílé. Apple se tak zřejmě rozhodl jejich přání uspokojit ve skutečně velkém stylu, za který si však nechá náležitě zaplatit. AirPods Pro by se totiž měla prodávat v USA za 250 dolarů bez daně, což u nás vychází zhruba na nějakých 7 tisíc korun (vezmeme-li v potaz všechny poplatky a ceny stejných produktů u nás a v USA). Jasno však budeme mít až po samotném představení. 

Související články

Dnes nejčtenější

.