Zavřít reklamu

Březnovou novinkou od Applu nebyl jen iPhone 7 a iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED, ale také nový 9,7palcový iPad, se kterým se Apple tak trochu opět vrátil ke kořenům. Novinka by měla být správně nástupcem iPadu Air 2, ale některými vlastnostmi se spíše podobá první generaci iPadu Air.

Pokud vás ale nový iPad zaujal, tak určitě nevynechte video od DetroitBORG, který rozbalil všechny tři barevné varianty (Space Gray, Silver a Rose Gold), přičemž jeden z modelů podporuje i mobilní sítě a má tak slot na SIM kartu (Apple SIM). V balení kromě samotného iPadu samozřejmě nechybí Lightning kabel, 12W adaptér a nálepky s logem Applu.

Samotný YouTuber uvádí, že nový tablet od Applu je kombinací první a druhé generace iPadu Air. Možná i proto jej Apple neoznačuje jako iPad 7. generace, ale jako iPad 5. generace, čímž jasně říká, že časy iPadu Air jsou pryč. Oproti iPadu Air 2 je znatelně horší především displej, který není plně laminovaný, ani nemá antireflexní vrstvu, což je znát hned na první pohled. Na druhou stranu má displej novinky o něco teplejší barvy.

Ve výsledku tak novinka přináší jen dvě pozitivní novinky – větší baterii a vyšší výkon, ale bohužel ani procesor A9 nemá integrovaný koprocesor M9, tudíž Siri je možné pomocí příkazu aktivovat jen v momentě, kdy je iPad připojený k napájení.

New iPad all colors FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější