Zavřít reklamu

Apple svými nedávno vydanými AirPods Pro vzbudil poměrně velký rozruch. Nejnovější bezdrátová sluchátka od Applu se mohou pochlubit nejen odlišným designem, ale také řadou nových funkcí nebo třeba vylepšením kvality zvuku. Minulý týden si AirPods Pro vzal na paškál nezávislý spotřebitelský magazín Consumer Reports, který jim sice uznává řadu kvalit, zároveň ale uvádí, že na konkurenční Galaxy Buds od Samsungu nejžhavější novinka mezi jablečnými sluchátky bohužel nestačí.

Magazín Consumer Reports uvádí, že po stránce kvality zvuku představují AirPods Pro opravdu znatelné zlepšení, zatímco v uplynulých letech uživatelům, pro které je kvalita zvuku klíčovým faktorem, AirPody nedoporučoval. Recenze naznačuje, že AirPods Pro znějí opravdu dobře, a vyzdvihuje i další kvality nejnovějších bezdrátových sluchátek od Applu, jako je funkce potlačení hluku nebo režim propustnosti. Consumer Reports ve své zprávě zároveň podotýká, že stejně jako většina Bluetooth sluchátek nejsou ani AirPods Pro primárně určeny audiofilům, ve srovnání s předešlými verzemi ale opravdu vynikají.

V testu magazínu Consumer Reports získala sluchátka AirPods Pro celkové hodnocení ve výši 75 bodů. Galaxy Buds od Samsungu, která zatím žebříčku Consumer Reports kralují, získala v hodnocení 86 bodů, hůře než AirPods Pro dopadla sluchátka Echo Buds od Amazonu s pětašedesáti body. Galaxy Buds vedou před AirPods pro zejména po stránce zvukové kvality, a to i přesto, že nenabízejí funkci potlačení hluku. AirPods Pro v tomto směru zaznamenala zřetelné zlepšení, na úplnou špičku žebříčku hodnocení Consumer Reports to ale zkrátka nestačí. Díky provázanosti se systémem je ale vysoce pravděpodobné, že jim i tak dá řada jablíčkářů přednost. Celé znění zmíněného hodnocení si můžete přečíst na webu Consumer Reports.

Dnes nejčtenější

.