Zavřít reklamu

Příchod druhé generace sluchátek AirPods byl pro nejednoho jablíčkáře zklamáním. Apple u nich totiž vylepšil skutečně pramálo věcí, kvůli čemuž se nejeden uživatel rozhodl setrvat na své stávající verzi. Podle čerstvé zprávy portálu DigiTimes se však ještě letos dočkáme třetí generace, který reputaci tohoto produktu opět pozvedne. 

Zdroje DigiTimes tvrdí, že Apple se svými partnery a dodavateli usilovně pracuje na přípravách AirPods 3, které chce světu představit do konce tohoto roku. O jejich výrobu se pak mají postarat opět společnosti Inventec a Luxshare Precision, které nyní vyrábí AirPods 2. Informace DigiTimes se tak shodují s tvrzením leakera OnLeakse, který před nedávnem světu tvrdil, že má Apple na letošek nachystány hned dvě verze AirPods, přičemž jedna je právě jen lehkým faceliftem a druhá pak o poznání vylepšenější verzí. “Faceliftované” AirPods po pár dnech od jeho predikce skutečně dorazily. 

Konečně žádané vylepšení 

Ačkoliv všechna vylepšení nových AirPods 3 zdroje DigiTimes neprozradily, tím největším by mělo být údajně potlačení okolního hluku. Jak přesně této vychytávky Apple dosáhne je v tuto chvíli nejasné, vlastní však již poměrně velké množství různých patentů, o které by mohl toto vylepšení opřít a udělat z něj svým způsobem revoluční novinku. OnLeaks je pak přesvědčen o tom, že Apple nové AirPody obarví i do černé. Právě absence více barevných variant je totiž Applu u AirPods vyčítána a ten by tak konečně mohl volání svých zákazníků vyslyšet. 

A co myslíte vy? Představí podle vás Apple dvě generace AirPods v jeden rok, nebo raději vyčká a AirPods 3 představí na začátku roku příštího? A pokud AirPods 3 dorazí a přinesou revoluční funkce, jaká by za ně ještě byla přijatelná cena? 

Související články

Dnes nejčtenější