Apple začal pomalu pracovat na 3. generaci AirPods. Jejich nové funkce vás nadchnou

Od posledních zpráv o druhé generaci bezdrátových sluchátek AirPods už uplynulo opravdu spoustu vody a jeden by si skoro myslel, že jsou práce na tomto produktu zastaveny. Podle velmi čerstvé zprávy tomu tak však naštěstí není. Nová generace bezdrátových sluchátek se totiž již kvapem blíží a co víc, Apple už začal dokonce pomalu chystat generaci následující.

O druhé generaci AirPods víme to, že by se měly dočkat voděodolnosti, lepšího potlačení okolního zvuku a snad i lepší výdrže baterie. Nová zpráva žádnou z těchto informací nepotvrzuje, ale hovoří se v ní o tom, že ke konci letošního roku, nejpravděpodobněji pak na podzim, skutečně sluchátka přijdou. Jejich cena pak bude vyšší než u stávajícího modelu, jelikož u nich Apple použije svou prodejní strategii praktikovanou u iPhonů. V nabídce tak ponechá jak stávající model za stejnou cenu, tak i model lepší za cenu vyšší. Cena 2. generace AirPods ale není ani zdaleka to nejzajímavější, co díky Marku Gurmanovi z Bloombergu vyplulo na povrch.

Podle jeho zdrojů, které by měly být přímo z Applu, začíná jablečná společnost pomalu pracovat na třetí generaci AirPods, která by měla spatřit světlo světa již v příštím roce. Ta by měla být high-end sluchátky a měla by disponovat perfektním zvukem, ještě lepším potlačením okolního hluku a především by pak měla fungovat i bez spojení s iPhonem, iPadem nebo Macem. Díky tomu by tak dostalo využívání těchto sluchátek zcela nový rozměr.

Náhlavní sluchátka jsou na cestě

Krom perfektní 3. generace AirPods bychom se měli v příštím roce dočkat i náhlavních sluchátek, o kterých jsme slyšeli též velmi zajímavé informace v minulých měsících. Ty by měly cílit především na profesionální uživatele, audiofily a na různá hudební studia, která by je měla ocenit nejvíce. Zajímavé je, že tato sluchátka mohla spatřit světa již na konci letošního roku, ale kvůli složitějšímu vývoji musí být nakonec jejich představení odsunuto až na příští rok.

Třetím produktem, na který se můžeme těšit v příštím roce a nadchne především milovníky kvalitního zvuku, je druhá generace HomePodu. Detaily o tomto produktu ale bohužel neznáme. Apple se však pravděpodobně zaměří především na vylepšení už tak velmi kvalitního zvuku a výrazný rozvoj umělé asistentky Siri. 

Uvidíme, zda jsou tedy Gurmanovy zprávy pravdivé či nikoliv. Pokud však čekáte na druhou generaci AirPods jako na smilování, vaše trápení bude trvat už jen pár měsíců. Jestliže vás ale nemrzí připlatit si za ještě kvalitnější a inovativnější produkt, počkejte raději do příštího roku. 

| | Zdroj
11
Leitz

Diskuze

  měli by udělat jinej tvar, ten současnej mi sedí pořádně jen v pravym uchu :D, v levym jen tak napůl :(.

  Reagovat

  Presne tak, proto jsem airpody nekoupil, protoze ty klasicke mi nesedi v pravem uchu. Taky jakoby napul a vadi mi tam nejak 😕
  Snad s necim prijdou i pro lidi co maji kazde ucho asi trosku jine….

  Reagovat

  Tak horší než současnej propadák to už bejt nemůže. Ale high end to fakt nebude. To by jejich cena byla přes 20 000 Kč. Něco jako Sennheiser IE 800, ale bez toho drátu a cena zvýšená o elektroniku, baterii a krabičku s další baterií. Takže ve finále zase spíš levná gay pouťovka, jen budou navíc za příplatek 3000 Kč vodotěsný, spíš voděodolný. Zatím jsou ty fény pro šmouly v hifi světě jen pro smích.

  https://www.whathifi.com/apple/airpods/review?oq=airpods&src=textfield&aq=airpods&type=review&pos=top

  Against:
  – Lack detail and dynamic subtlety
  – Siri isn’t a good substitute for buttons
  – Attention-grabbing design, and not in a good way

  http://www.chip.de/test/Apple-AirPods-Bluetooth-Kopfhoerer_110271790.html

  Nachteile:
  – schlechter Sound
  – schlechte Steuerung
  – Design

  Reagovat
  George Ape

  Škoda, že za ty prachy hrajou uplně na pikaču. 😏

  Reagovat
  Martin Bzučo Chmelik

  Ja som so zvukom mega spokojny. Nepoznam lepsie sluchadla v danej triede. A to som hudobnik. Samozrejme mam aj lepsie sluchadla ale nevazia par gramov.

  Reagovat

  Ty jestli jsi hudebnik, tak ja jsem pak svaty mikulas!
  Sluchatka hraji hrozne, jak nejake mrdky za par stovek. Jedina vyhoda je bezdrat a pro gaye i „design“…
  Jsou i jina bezdratova a daleko lepsi, ale ne od ohryzku…

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz