Zavřít reklamu

Poslední dny se nesou zejména v duchu úniků informací ohledně nových operačních systémů Applu. Ani hardwarové produkty se však nedaří Applu udržet dokonale pod pokličkou, díky čemuž si o nich můžeme udělat solidní obrázek s dostatečným předstihem. S novou poměrně zajímavou informací dnes přispěchal například analytik Ming-Chi Kuo. 

Podle Kouvých zdrojů se letošní iPhony pochlubí o poznání lepším předním fotoaparátem. Ten totiž již nebude “jen” 7 MPx, jako je tomu nyní, ale rovnou 12 MPx, díky čemuž by měl být schopen zachycovat ještě kvalitnější selfie fotky a videa. Toto vylepšení hodlá prý Apple nasadit do všech třech chystaných telefonů – tedy iPhonu 11, 11 Max a XR 2. Zdroje analytika též potvrdily, že trojitý fotoaparát dorazí jak u 5,8”, tak u 6,5” modelu. Ani letos tak nebude mezi prémiovými telefony kromě velikosti displeje a kapacity baterie žádný rozdíl. Model XR2 se pak pochlubí fotoaparátem duálním. 

Přední strana se však dočká i vylepšení, které bude ryze designové. Kalifornský gigant má totiž horní výřez v displeji “potáhnout” speciálním černým povlakem, díky kterému by měly být senzory a objektivy v něm takřka neviditelné. Design iPhonu by tak bude tím pádem o to jednolitější a lepší. 

Vylepšení předního fotoaparátu sice určitě potěší, nicméně nejeden jablíčkář by mnohem raději viděl zmenšení onoho výřezu. Jeho kritika sice už dávno ustala, i tak by na něm však mohl Apple zapracovat a místo kolem něj využít o poznání efektivněji. Letos se ale na nic takového údajně nechystá. Tedy alespoň dle informací, které jsou nyní k dispozici. 

iphone-11

Dnes nejčtenější

.