Zavřít reklamu

iPhone 7 dual camera unik iconO iPhonu 7 (možná iPhonu 6SE) už víme takřka všechno. Bude disponovat novým procesorem A10, větší model 3GB RAM, Home tlačítkem s haptickou odezvou, bude mu chybět 3,5mm jack, záda budou čistší, jelikož anténní pruhy povedou jen po hranách a nakonec se změny dočká i fotoaparát. U menšího 4,7″ modelu bude čočka o 25% větší, přičemž ale fotoaparát bude stále 12-megapixelový. 5,5palcový model nabídne dokonce fotoaparát duální a právě ten je hlavním hvězdou dnešního úniku.

Na Weibu se totiž objevila fotografie zachycující fotoaparáty iPhonu 7 a dokonce i 30-vteřinové video, které porovnává Rose Gold na současném iPhonu 6s s tou, kterou by měl nabídnout iPhone 7. Hned na první pohled je vidět, že růžově zlatá se bude lišit. Video ale také potvrzuje absenci 3,5mm sluchátkového konektoru, místo kterého bychom se měli dočkat druhého reproduktoru. Sluchátka se budou  připojovat přes Lightning konektor, případně bezdrátově pomocí Bluetooth.

iPhone 7 a iPhone 7 Plus by měly vyjít v září, konkrétně v týdnu, který začíná pondělím 12.9. Podle nejnovějších zpráv by se pak nové vlajkové lodě od Applu měly začít prodávat v pátek 16.9.

https://youtu.be/WUxHSYb1LSI

iPhone 7 dual camera unik

 

 

Související články

Dnes nejčtenější

.