Zavřít reklamu

iPhone 7 Space Black iconV poslední době to vypadá, jako kdybychom se přesunuli od úniků na fotografiích k videím a vlastně to tak i je, protože představení iPhonu 7 se nezadržitelné blíží, a tak je pochopitelné, že přibývá čím dál více kvalitních úniků, které nám ukazují nové a nové podrobnosti. Dnešní případ to ale tak úplně být nemusí, protože podle serveru MacRumors jsou na videu pravděpodobně jen makety, které však mají ukázat, jak by měl iPhone 7 vypadat ve třech různých provedeních – Gold, Rose Gold a Space Black.

Video ukazuje celkem tři iPhony 7 se všemi již známými novinkami, a to s větší čočkou fotoaparátu, menšími pruhy pro antény a bez 3,5mm jacku. To však není to hlavní, co nám má video ukázat. Důležitá je totiž Space Black varianta, kterou by měl iPhone 7 nově nabídnout a která je na videu zachycena.

Nová barevná varianta by měla být výrazně tmavší než dosavadní Space Gray, měla by být skoro až černá. Podle několika informací by se měla podobat Space Black variantě u Apple Watch Sport. Jenže nedávné úniky iPhonu 7 naopak ukazovaly tradiční Space Gray, a tak je otázkou, jak to ve finále bude. Nicméně tmavší černou by na iPhonu uvítala drtivá většina uživatelů. Současná vesmírně šedá je totiž až moc světla, na iPhonu 6s dokonce světlejší, než na iPhonu 5s nebo iPadech.

*zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

.