Zavřít reklamu

Dlouho očekávaná bezdrátová nabíječka AirPower, kterou Apple světu poprvé ukázal už v září roku 2017, klepe na dveře čím dál hlasitěji. Naposledy o sobě nechala slyšet ve včerejší šesté betě iOS 12.2, ze které se podařilo vývojáři Guilhermu Rambovi vytáhnout další zajímavé kódy potvrzující právě její příchod. 

Podle Ramba došlo v šesté betě iOS 12.2, která je velmi pravděpodobně i betou finální, k velkým změnám v kódu věnovaném bezdrátového nabíjení. Nyní v něm lze nalézt například i části zodpovědné za identifikaci dvou zařízení nabíjených na jedné nabíjecí podložce, kterou má být zcela jistě AirPower. Beta by též již měla obsahovat 3D animaci nabíjených produktů, která se bude při položení na AirPower spouštět na displeji iPhonu, díky čemuž bude velmi jednoduché kontrolovat úroveň nabití všech jablečných produktů umístěných na AirPower. 

Další informace už se z bety bohužel vytáhnout nepodařily. Nicméně vzhledem k tomu, jak velké změny se v ní objevily, je prakticky jasné, že se představení AirPower blíží. Těžko však říci, zda k němu dojde již do konce tohoto týdne přes tiskovou zprávu, či si tento produkt nechá Apple až na pondělí, kdy zřejmě do světa i vypustí ostrou verzi iOS 12.2. Vzhledem k tomu, jak velká očekávání AirPower doprovází, se však jeví o poznání pravděpodobnější druhá varianta. Přeci jen, produkt, na který čekají stovky tisíc jablíčkářů rok a tři čtvrtě by si určitě zasloužil představení lepší, než jen skrze tiskovou zprávu. Ale kdo ví, třeba se Apple skutečně rozhodl pondělní Keynote věnovat ryze svým službám. 

Související články

Dnes nejčtenější