Zavřít reklamu

Objevily se záhadné fotografie druhé generace bezdrátových sluchátek AirPods [aktualizováno]

Vypadá to, že dnešní den je na úniky fotografií chystaných produktů Applu opravdu bohatý. Po dopoledním úniku fotek chystaného iPadu Pro se totiž na internet dostaly i fotky balení druhé generace bezdrátových sluchátek AirPods. Ty na svůj Twitter pověsil jako první leaker Benjamin Geskin, který si vytvořil za posledních pár měsíců v leakerské komunitě velmi dobré renomé. Díky němu jsme totiž věděli například s velkým předstihem to, s jakými rozměry letošní iPhony dorazí. 

Geskin sdílel fotografie, které mají údajně zachycovat druhou generaci sluchátek AirPods, která by měla vynikat především lepším zvukem. V jejich útrobách bychom měli nalézt nový čip W3, díky kterému by měly být mimo jiné schopny reagovat na výzvu “Hey Siri” a chytrou asistentku spustit. Podle fotky sluchátek na krabičce by měla mít navíc sluchátka místo jednoho senzoru na boku hned dva pod sebou, díky čemuž by měla lépe detekovat uši. Má to však háček. 

Fotografie vzbudily na Twitteru velkou vlnu pozornosti, přičemž mnozí uživatelé začali ihned pátrat po nejasnostech, kterými by dokázali, že se jedná o podvod. Jeden z nich pak Geskina upozornil na fakt, že kódové označení z krabičky AirPodů 2 se shoduje s kódem, který používá Apple i na první generaci AirPods, což je minimálně poměrně zvláštní. To potvrdil i sám Geskin, který později uznal, že se může skutečně jednat o falešný poplach. Zda tomu tak ale je samozřejmě se stoprocentní jistotou říci nelze. Apple totiž v minulosti nové produkty skutečně balil do starších obalů, aby unikly právě honu dychtivých leakerů lačnících po senzaci.

Nechme se tedy překvapit, zda si pro nás Apple skutečně novou generaci AirPods přichystal a v následujících týdnech či měsících nám ji představí či nikoliv. Podle předpovědí analytiků by k tomu ale dojít skutečně mělo.

[Aktualizace]: Geskin už fotky ze svého Twitteru dokonce smazal. Jejich věrohodnost je tak dle všeho skutečně nízká.

| | Zdroj
10
Leitz

Diskuze

  Vůbec není zvláštní, že na obrázku té krabičky jak vylézají sluchátka z obalu mají pouze jednu černou tečku a to jde vidět přesně to místo, kde by měli být obě dvě. Prostě napíšeme o hovně, dáme do článku ještě video a bude nám dobře.

  Reagovat

  Treba to konecne dostane kompaktni rozmery jako stejne drahy sluchatka od Bose nebo Sony, prip. o chlup drazsi Bang Olufsen. A prestane to vypadat jak sluchatka na traktor 😂😂😂🙃🙃🙃 Nechapu proc to tak spickova firma jako Apple neumi (ironie). Alespon prumernej zvuk neocekavam. Pri obvykle Applemarzi 2 000 000 % uz na to tezko zbydou penize. Takze zvukove chrastitka tak za 50 Kc. To je realita 🙃🙃🙃

  Reagovat

  Maximální možná dosažitelná marže je 99,99%. Vaše další „argumenty“ jsou stejně relevantní. Ostatně ono takové množství použitých smajlíků hovoří o pistalei víc, než si myslí.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz