Zavřít reklamu

Vzhled sluchátek AirPods 3 nebo chcete-li AirPods 3. generace již není tajemstvím. Portál 52audio, který zveřejnil v minulosti s obrovským předstihem například i fotky sluchátek AirPods Pro a jejich krabičky, totiž před malou chvílí zveřejnil reálnou fotku nových AirPods. Ty však ve výsledku ničím přespříliš nepřekvapí, jelikož designově odpovídají předpovědím z předešlých týdnů. 

AirPods 3 vzhled

Jak můžete na fotce výše vidět, AirPods 3 se dočkají výrazně kratší nožky podobné té z AirPods Pro a dle všeho i změny ovládání, které bude též po vzoru AirPods Pro založeno na stiscích namísto poklepání. Změny se dočkalo i nabíjecí pouzdro, které je nižší, avšak zato širší a celkově jej pak lze též přirovnat k pouzdru, které známe od AirPods Pro. Zcela shodné se však stejně jako sluchátka nezdá. 

Jelikož mají být AirPods 3. generace opět “jen” vstupním modelem bezdrátových sluchátek z dílny Applu, z hlediska funkcí se u nich nedočkáme velmi pravděpodobně ničeho zajímavějšího, než funkcí, které dostaly do vínku AirPods 2. generace. Počítat se u nich nicméně dá například s delší výdrží baterie či kvalitnějším zvukem a mikrofony, které tak budou ještě vhodnějšími pro vyřizování hovorů. Rychlejší bude velmi pravděpodobně i aktivace Siri v nich hlasovým pokynem či rozpoznání vsunutí či vyjmutí z ucha díky sezorům a rychlejšímu čipu. 

Takto vypadají současná sluchátka AirPods: 

Kdy přesně se nová sluchátka světu představí je sice v tuto chvíli zatím nejasné, avšak vzhledem k tomu, že již je má zřejmě Apple zcela vyvinuté a pomalu startuje výrobu, nebylo by příliš překvapivé, kdyby se tak stalo již v průběhu příštího měsíce buď skrze tiskovou zprávu či na Keynote. Ostatně, i druhá generace Apple AirPods si svou premiéru odbyla jen skrze tiskovou zprávu.

Související články

Dnes nejčtenější

.