Zavřít reklamu

Současný trh s mobilním příslušenstvím plně ovládla bezdrátová sluchátka, v kterých podstatně vede Apple s jejich AirPods. Ten dokonce v minulém měsíci představil jejich novou verzi, která se dočkala integrace funkce Hey Siri a podpory bezdrátového nabíjení. Jako jejich konkurence byla v únoru letošního roku představena sluchátka Samsung Galaxy Buds, která fungují na dost podobném principu a rozhodně si své místo na trhu najdou. V současné době se však do hry chystá vstoupit i Microsoft, který údajně pracuje na bezdrátových peckových sluchátkách rodiny Surface.

Nové bezdrátové pouzdro pro AirPods:

Sluchátka se nyní nachází ve stavu vývoje, jsou označována jako „Morrison“ a podle jejich popisu se velmi podobají jablečným AirPodům. Ačkoliv to mnoho z nás nemusí vědět, tohle není poprvé, kdy se Microsoft snaží přijít s vlastními sluchátky. Již v současné době bychom v jejich portfóliu nalezli náhlavní sluchátka s názvem Surface Headphones, která bychom pořídili na Amazonu za 339 dolarů (téměř 7 700 korun). Tato sluchátka jsou však poměrně velká a Microsoft cítí potřebu přijít s něčím, co u Applu podstatně uspělo. Jejich nový produkt by tedy mohl nabídnout například integraci s hlasovou asistentkou Cortana a jeho cenová výše by mohla být nastavena jemně pod pět tisíc korun (tedy o něco levněji než AirPods).

Přesné datum příchodu sluchátek z dílny Microsoftu není prozatím vůbec jasné. Jak již bylo zmíněno výše, na produktu se stále pracuje a probíhá jeho vývoj, kvůli čemuž si budeme muset pravděpodobně ještě nějakou dobu vyčkat.

Související články

Dnes nejčtenější