Zavřít reklamu

Zahájení prodeje bezdrátových sluchátek AirPods se tentokrát obešlo bez větších problémů. Pokud pomineme jakési nedodržení původní dostupnosti. Sluchátek je relativně dost, skladové zásoby se postupně zlepšují a jak se zdá podle recenzí a dojmů uživatelů, ti jsou s nimi naprosto spokojeni. Oproti takovému zahájení prodejů nových MacBooků Pro je to obrat o 180 stupňů. Vypadá to ovšem, že první zásadnější problémy začínají prosakovat na povrch. První majitelé AirPods si totiž stěžují na to, že se jim obal na sluchátka podivně rychle vybíjí. 

Nabíjecí krabička, která je elementární součástí AirPods, by měla v praxi prodlužovat výdrž baterie sluchátek jejím nabíjením. Na webu se ovšem začínají objevovat informace od uživatelů, že se jejich AirPods Case chová zcela opačně. Baterie v krabičce se z nějakého důvodu velmi rychle vybíjí a to i přes to, že jsou v ní uložená nabitá sluchátka.

Jeden z uživatelů na redditu napsal, že se mu obal přes noc vybil ze 100 na 50%. Úroveň nabití baterie pak rapidně klesala i nadále. Další uživatelé potvrzují tyto problémy a někteří se vyjadřují, že jim Apple nabíjecí krabičky mění v rámci záruky. Apple údajně nevydal žádnou oficiální informaci o tom, jak dlouho by měla být schopná baterie v krabičce vydržet, bez nabíjení sluchátek. Vyměněné kusy prý fungují již normálně. Je tedy možné, že se jednalo jen o „porodní problémy“ několika málo kusů.

airpods-fb-6

Zdroj: iDownloadBlog

Související články

Dnes nejčtenější

.