Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods se těší i přes počáteční vlnu kritiky ve světě obrovské popularitě. Od jejich představení však již uplynuly dlouhé dva roky a tak je podle mnohých uživatelů čas na příchod jejich nástupce. Mnozí zahraniční analytici proto stále více a více debatují právě o příchodu druhé generace AirPods, která by mohla vyjít co nevidět. Jejich dohady byly dokonce potvrzeny databází společnosti Bluetooth SIG, ve které můžeme nalézt záznamy týkající se právě druhé generace sluchátek AirPods.

Přestože sluchátka nebyla představena při příležitosti říjnové Keynote, dle leakera Ice Universe budou s jistotou představeny ještě letos. Tvrzení leakera, který je mimochodem úspěšný především v předpovědích produktů od Samsungu, se tak shoduje s tvrzeními některých analytiků, kteří byli též o příchodu druhé generace AirPods do konce letošního roku přesvědčeni.

Ačkoliv dosud neexistuje jakékoliv oficiální oznámení ohledně data představení, bližších specifikací bychom se mohli dočkat dle leakera koncem tohoto měsíce. K tomuto napomáhá fakt, že se blíží období vánočních svátků. Spotřebitelé se nebudou bát „plácnout přes kapsu“ a zainvestovat do nejnovějšího zboží.

Nové bezdrátové pouzdro:

S čím novým by mohly přijít AirPods 2?

Nejvíce se hovoří o voděodolnosti, větší kapacitě baterie a nepřetržité dostupnosti hlasového asistenta Siri, která by měla jít nově zaktivovat pouhým vyslovením klasické fráze „Hey Siri“. Za tato vylepšení budeme pravděpodobně děkovat novému čipu, který posune jablečná sluchátka na zcela nový level i po stránce kvality zvuku. Zlepšit by se měl díky podpoře Bluetooth 5.0 i dosah sluchátek. Dočkáme se pravděpodobně ale i spuštění prodejů bezdrátového dobíjecího pouzdra, které nám Apple ukázal již před rokem spolu s AirPods. Ani to ale ještě na pultech obchodů není.

A co vy? Jakou částku byste byli ochotni za nové AirPods dát a co by musely přinést, aby vás k upgradu přesvědčily? A je podle vás představení druhé generace takto oblíbeného produktu do konce roku vůbec ještě reálné?

AirPods
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější