Apple plánuje otevřít další honosný Apple Store, tentokrát v Torontu

Apple neustále rozšiřuje síť svých Apple Storů, přičemž vyhledává především atraktivní lokality s vysokou koncentrací lidí. Objevily se informace o tom, že další Apple Store by mohl stát na jedné z nejrušnějších křižovatek v nejlidnatějším kanadském městě. Cupertinská společnost byla totiž označena v plánovacím dokumentu pro The One, což bude obrovská 85-podlažní budova na rohu ulic Yonge Street a Bloor Street v Torontu. Za projektem stojí architektonická firma Foster+Partners, která s Applem spolupracovala už několikrát.

Dokument naznačuje, že Apple Store by měl mít rozlohu 9 000 čtverečních stop a měl by disponovat i prostorem ve vrchním patře, což by znamenalo, že prodejna by měla i balkon, jako ho má například i Apple Square v San Franciscu. Velký prosklený vchod bude směřovat do ulice Bloor Street.

Plány byly předány městu Toronto už v březnu roku 2016, avšak čtenář serveru MacRumors a rezident Toronta Pedro Marques si všiml, že dokument byl aktualizován. Apple v původních plánech nebyl, zmínka o jablečné prodejně se objevila až po updatu dokumentu. Apple ještě neoznámil, že by plánoval otevřít další vlajkovou loď mezi Apple Story v Torontu, a tak prozatím není jisté, zda Apple vůbec uzavřel smlouvu o pronájmu.

V Torontu se nachází už čtyři Apple Story, a to v nákupních centrech Eaton Center, Fairview Mall, Sherway Gardes a Yorkdale, přičemž pouze jeden z nich je umístění přímo v centru.

Zdroj: MacRumors

Leitz

Diskuze

  Ondřej Majer

  mají to pěkný, letos jsem 1 navštívil, ale když jsem viděl těch lidí, tak jsem utíkal pryč. Jsou silně poddimenzovaný 😀

  Reagovat
  Ondřej Majer

  díky, nechci 😀 jsem rád že jsem to viděl, ale lidu fakt moc 😀 2 patra úplně nařachaný lidma a před tím stála fronta, do toho každý musí mít selfie, nevím zda by tě to naplnilo 😀 já doslova utíkal pryč ?

  Reagovat
  Josef Spajon Xavier

  Ondřej Majer Jo máš naprostou pravdu. Ale dám ti jeden příklad brácha v emerice si teď koupil Xbox one, synátor mu řek že mu nefungujou nějaký ty slibovaný hry k tomu, tak zavolal na podporu Mrkvosoftu a s ochotnou buchtou strávil na telefonu celou hodinu a výsledkem bylo že žádnou z těch slibovanejch her nerozchodili ani nenašli žádnou jinou co by s jejich přibalenejma kódama fungovala. Říkal že něco takovýho by se u Applu nemohlo stát. Buď to vyřeší po mejlu nebo krátkým telefonátem a výsledkem je plná spokojenost. Na japka přešel už před pár lety a vůbec si vůči nim nebere servítky, ale todle je důvod proč Mrkvosoft šopy hned vedle Apple stóru naprosto zejou prázdnotou. Doby, kdy se stály megafronty na nový Widle je už dávno pryč. Firma která svý uživatele nutila nelogicky vypínat Widle kliknutím na položku Start má ještě dlouhou cestu před sebou. ?‍♂️?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz