Zavřít reklamu

Apple se na zářijové konferenci jen letmo zmínil o bezdrátové nabíjecí podložce AirPower, která dokáže nabíjet tři zařízení zároveň, a to konkrétně iPhone X (respektive iPhone 8 či iPhone 8 Plus), Apple Watch Series 3 a AirPods. Přestože se jablečná podložka dostane do prodeje až během příštího roku, grafik s českými kořeny ukazuje koncept, jak by mohl Apple integrovat AirPower na iMac.

Apple spolupracuje i s ostatními společnostmi, jako jsou Mophie a Belkin, které vyrábí příslušenství specifické pro iPhone. Avšak nabíjecí stanice třetích stran nedokážou nabíjet tři různé produkty od Applu zároveň, čímž je AirPower výjimečný.

Martin Hájek představuje koncept, v rámci něhož navrhl elegantní řešení AirPower. Apple by se mohl do budoucnosti inspirovat a umístit bezdrátovou nabíjecí podložku na iMac. Podívejte se sami:

AirPower představuje úplně novou cestu bezdrátového nabíjení. Cupertinská společnost prozatím neprozradila, na kolik podložka vyjde, nicméně podle polského prodejce by to mělo být 199 dolarů. Pro představu, Apple TV 4K stojí v USA 199 dolarů a v České republice 5 790 korun, a tak by AirPower mohl vyjít na stejnou částku.

Martin Hájek nám ukázal už několik úctyhodných projektů, například před nedávnem ukázal, jak by mohl vypadat příští rok iPhone X Plus anebo iPad X po vzoru iPhonu X.  

imac-airpower-FB 2

Související články

Dnes nejčtenější

.