• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  AirPods se nově díky tvOS 11 automaticky spárují s Apple TV

  Jakmile bezdrátová sluchátka AirPods spárujete se svým iPhonem, potom se automaticky spárují také s iPadem, Macem a Apple Watch se stejným iCloud účtem. Doposud však tuto funkci nepodporovala Apple TV, což se s příchodem tvOS 11 mění.

  V první beta verzi tvOS 11, která je dostupná prozatím pro vývojáře, se AirPods automaticky spárují s Apple TV, ale pouze pod podmínkou, že je připojená ke stejnému iCloud účtu jako iPhone/iPad/Mac, s nímž jsou AirPods spárovaná. Znamená to tedy, že můžete přehrávat videa přes Apple TV a hudbu poslouchat přes AirPods bez použití reproduktorů televizoru.

  AirPods s Apple TV fungují stejně jako ostatní připojené reproduktory či sluchátka s technologií Bluetooth, nicméně funkce automatického nastavení znamená, že už nemusíte AirPods na tvOS ručně nastavovat.

  V předchozích verzích tvOS bylo nutné AirPods vždy ručně připojovat k Apple TV stejně jako bezdrátová sluchátka od jiných výrobců. Takže jste museli přidržet tlačítko na AirPods, vyhledat AirPods přes nastavení v Apple TV a ručně je spárovat.

  Další změnou, kterou tvOS 11 zahrnuje, je funkce automatického přepínání mezi tmavým a světlým režimem. Ačkoliv je v současné době tvOS 11 k dispozici pouze pro vývojáře jako beta, už koncem tohoto měsíce by měla být první veřejná beta dostupná všem uživatelům.

  apple-airpods-fb

  Leitz

  Diskuze

   Toto maju zatial nedotiahnute, pokial nebudu podporovat viacero uctov, tak to potesi akurat tak “spravcu” Apple TV.

   Já teda nevím, ale já připojím sluchátka už teď automaticky k ATV a nemám tvos11

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online