iStores.sk
iStores.sk

AirPods se nově díky tvOS 11 automaticky spárují s Apple TV

Jakmile bezdrátová sluchátka AirPods spárujete se svým iPhonem, potom se automaticky spárují také s iPadem, Macem a Apple Watch se stejným iCloud účtem. Doposud však tuto funkci nepodporovala Apple TV, což se s příchodem tvOS 11 mění.

V první beta verzi tvOS 11, která je dostupná prozatím pro vývojáře, se AirPods automaticky spárují s Apple TV, ale pouze pod podmínkou, že je připojená ke stejnému iCloud účtu jako iPhone/iPad/Mac, s nímž jsou AirPods spárovaná. Znamená to tedy, že můžete přehrávat videa přes Apple TV a hudbu poslouchat přes AirPods bez použití reproduktorů televizoru.

AirPods s Apple TV fungují stejně jako ostatní připojené reproduktory či sluchátka s technologií Bluetooth, nicméně funkce automatického nastavení znamená, že už nemusíte AirPods na tvOS ručně nastavovat.

V předchozích verzích tvOS bylo nutné AirPods vždy ručně připojovat k Apple TV stejně jako bezdrátová sluchátka od jiných výrobců. Takže jste museli přidržet tlačítko na AirPods, vyhledat AirPods přes nastavení v Apple TV a ručně je spárovat.

Další změnou, kterou tvOS 11 zahrnuje, je funkce automatického přepínání mezi tmavým a světlým režimem. Ačkoliv je v současné době tvOS 11 k dispozici pouze pro vývojáře jako beta, už koncem tohoto měsíce by měla být první veřejná beta dostupná všem uživatelům.

apple-airpods-fb

Leitz
Vstoupit do diskuze

Diskuze

  Toto maju zatial nedotiahnute, pokial nebudu podporovat viacero uctov, tak to potesi akurat tak „spravcu“ Apple TV.

  Já teda nevím, ale já připojím sluchátka už teď automaticky k ATV a nemám tvos11

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek