Zavřít reklamu

Apple koncem loňského roku začal prodávat bezdrátová sluchátka AirPods. Nicméně cupertinská společnost má už od samotného počátku problémy s jejich dostupností. U některých obchodníků jsou sluchátka dostupná, ale je téměř nemožné sehnat je v maloobchodních prodejnách anebo internetovém obchodě Applu. Pokud se podíváte do online Apple Storu, u produktu AirPods je uvedeno, že sluchátka budou odeslána až za šest týdnů.

Během toho, co Tim Cook oznámil finanční výsledky za Q3 2017, upozornil i na problémy s výrobou a uvedl, že společnost pracuje na tom, aby byly AirPods dostupné v mnohem kratším časovém horizontu, nikoliv až za 6 týdnů. Cook nakonec ještě dodal, že Apple stále bojuje s tím, aby uspokojil vysokou poptávku po AirPods, přestože nedávno navýšil výrobní kapacitu.

„Zvýšili jsme výrobní kapacitu AirPods a snažíme se je dostat co nejrychleji k zákazníkům, ale stále nedokážeme uspokojit tak silnou poptávku,“ přiznal CEO Applu.

Tim Cook citoval zprávu společnosti Creative Strategies, podle které jsou lidé s AirPods spokojeni na 98 %. Produkt však je od začátku těžko k sehnání, protože už na počátku měl dvouměsíční zpoždění, které bylo pravděpodobně způsobeno výrobními potížemi.

apple-airpods-fb

Dnes nejčtenější

.