• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Apple denně vyrobí přes 2 litry falešného potu. Topí v něm Apple Watch i AirPods

  Apple investuje i do šílených technologií, o kterých většina lidí ani nikdy neslyšela. Cupertinská společnost například každý den vyrábí dva litry falešného syntetického potu, aby testovala, zda jsou její produkty vhodné pro každodenní a dlouhodobé užívání. Zdá se vám to bizarní? A přitom je to naprosto běžný postup v mnoha výrobních firmách.

  O tuto lahůdku se podělil novinář Arielle Duhaime-Ross, který v pondělí navštívil laboratoře společnosti. A nemohl si nevšimnout zkumavek s uměle vytvořeným potem, ve kterých se testovaly hodinky Apple Watch a sluchátka AirPods.

  Apple nedělá nic neobvyklého, protože testování produktů v lidském potu se provádí v mnoha výrobních odvětvích. Jedná se o dílčí proces, který se provádí při výrobě šperků, oblečení, kosmetiky, kožených výrobků, ba dokonce i kreditních karet. Tímto se například zjistí, zda nedojde při každodenním užívání ke korozi a zda si materiály používané při výrobě udrží svou barvu.

  Dokonce existují firmy, jako je Pickering Laboratories v Space Park Way Mountain View, jež se specializují na sestavování dokonalých vzorců pro výrobu syntetického potu. A když už jsme u toho potu, doufáme, že Apple zabuduje do budoucích Apple Watch i senzor potu.

  airpods apple watch fb

  Zdroj: Cult of Mac

  Diskuze

   Jirka Chrz

   Jo takže Apple si dokáže vyrobit vlastní pot ale displeje si musí kupovat od Samsungu … noo hold každý má talent na něco jiného. 😂
   Jestli si tohle čte někdo z Apple inc. tak běžte fakt do hluboké jámy pekelné. Ja nedal 22k za iPhone 7 abych k němu dostal ty Váše utopený sluchátka v potu vlastní výroby přes které slyšim spadnutí špendlíku na koberec v 5. patře administrativní budovy na Pankráci vy Břídilové.
   Největší hudební zažitek s AirPods mám, když slyšim přejíždění tramvaje, ve které jedu, přes křížení kolejí.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online