Zavřít reklamu

Na představení nových produktů, které bychom měli poprvé spatřit v pondělí 25. března, se nepřipravuje jen Apple a jeho fanoušci, ale i firmy z dodavatelského řetězce. Právě na těch totiž bude uspokojit poptávku jablíčkářů po novinkách a to ideálně v co nejkratším čase. Podle zpráv asijského portálu DigiTimes jsou však už nyní na spuštění hromadné výroby novinek dokonale připraveny.

O výrobu nových iPadů se mají postarat společnosti Flexium Interconnect a Zhen Ding Technology, zatímco o AirPods 2. generace Compeq Manufacturing a Unitech PCB. Ani jedna z těchto společností údajně zatím nedostala od Applu přesné pokyny k zahájení výroby, avšak všechny shodně očekávají, že k němu dojde právě 25. března. 

Nové bezdrátové pouzdro pro AirPods:

 

S výrobou problémy zřejmě nebudou

V posledních letech se musel Apple u svých nových produktů vypořádat s problémy s jejich výrobou, kvůli kterým byl nucen zahájení jejich prodejů o týdny či měsíce posouvat. Od jarních hardwarových novinek se však obecně očekává, že žádná velká vylepšení nepřinesou, ale budou založeny spíše jen na již osvědčených technologiích. S jakýmikoliv problémy s výrobou se tudíž nepočítá. 

Co se týče iPadů, by by se měly svým předešlým generacím velmi podobat. Zatímco iPad mini 5 bude s iPadem mini 4 téměř identický, iPad 7. generace se má dočkat mírného zvětšení displeje, kterého Apple docílí zúžením rámečků. Jeho tělo a zřejmě i uspořádání vnitřních komponent však zůstane podle dostupných informací beze změny. 

Žádná obří revoluce se neočekává ani u AirPods. Jejich design se totiž dle dostupných informací velmi pravděpodobně také nezmění. Určité komplikace by sice mohla přinést výroba nového nabíjecího pouzdra s podporou bezdrátového nabíjení, avšak vzhledem k tomu, že byla tato novinka představena již před více než rokem a půl se očekává, že jí mají výrobci již nastudovanou a tím pádem i zvládnutou. 

AirPods

Dnes nejčtenější

Další články