Zavřít reklamu

Apple v současné době prodává AirPods jen v bílé variantě, což ale nemusí každému uživateli vyhovovat. Bílá sluchátka jsou totiž jako pěst na oko. A co si budeme povídat, někteří zkrátka nechtějí na sebe za každou cenu upozorňovat a být neustále zasypáváni pohledy kolemjdoucích. AirPods jsou zkrátka trochu zvláštně designově řešená, a tak si na ně nejeden jejich majitel musí zvykat. Nicméně existuje řešení, jak sluchátka udělat méně nápadná, a to třeba tak, že si je necháte přebarvit na černo.

Využít k tomu můžete buďto specializovanou firmu nebo šikovného kamaráda. A právě druhé zmiňované využil náš čtenář Jiří, který svěřil své AirPods svému kamarádovi a ten mu je přebarvil na matně černou. Jirka nám prozradil, že mu nevyhovovala bílá barva sluchátek, jelikož byla moc nápadná, a tak se zdráhal sluchátka nosit. Po přebarvení na černou už s jejich využíváním žádný problém nemá.

My musíme uznat, že AirPods a jejich nabíjecí krabička v matně černé vypadají skutečně skvěle. Můžeme proto jen doufat, že i samotný Apple brzy představí něco podobného, například v Jet Black variantě. Líbily by se vám černé AirPods? Hlasujte v naší anketě.

Líbily by se vám černé AirPods?

Rozhodně ano
Chtěl bych jinou barvu
Současná bílá je nejlepší

SurveyMaker

AirPod matte black FB

Související články

Dnes nejčtenější

.