Zavřít reklamu

Ze všeho nejdřív mi dovolte abych vám ve jménu celého týmu, který stojí za Letem světem Applem a Zavřel Media popřál co nejúspěšnější rok 2017, ve kterém dokáže každý to, po čem nejvíc touží. Zároveň chceme všem našim čtenářům z celého srdce poděkovat za přízeň, kterou jste nám v letošním roce dokázali neskutečným způsobem a stejně jako každý předchozí rok, i letos se nám podařilo zvýšit počet UIP, impresí i návštěv meziročně o padesát, respektive šedesát procent. Když zvyšujete něco ze sto tisíc na dvě stě, není to až tak složitý, ale dostat se z 2 200 000 UIP v roce 2015 na 3 600 000 UIP v roce 2016, to je skutečné šílenství a děkujeme za to všem našim čtenářům.

Letošní rok byl na LsA plný změn, které se odehrály na všech rovinách. Ze všeho nejdřív jsme představili dvě nové součásti LsA, tedy Apple Bazar a Apple Fórum. Začátkem druhé poloviny roku jsme pak spustili zbrusu nový design, který celý web rozšířil, zpřehlednil, přinesl nám možnosti které jsme na staré verzi neměli a přitom si dokázal zachovat rysy, které nese LsA od svého začátku v roce 2011. Za skvělý design chceme poděkovat našemu dvornímu grafikovi a také kamarádovi Honzovi Wolingerovi ze Socialbakers a také Erikovi Bročkový, který vše naprogramoval. Po letech jsme spustili také mobilní verzi, celý web je kompletně v Retina rozlišení a celkově podle stoupajících čísel věříme, že se změna povedla.

Historie Letem světem Applem

Celý web jsme také schovali za šifrování v podobě HTTPS a využíváme pro načítání nejmodernější technologii HTTP/2. Zkrátka jsme se snažili aby vše bylo na úrovni, která je dnes tím nejvyšší standardem. Za chod serveru a vše co s ním souvisí musíme poděkovat společnosti Hukot.cz, kde náš server spokojeně frčí. Podařilo se nám také navázat spolupráci se seznam.cz, který naše články pravidelně ukazuje přímo na své homepage, za což jsme nesmírně vděční. Letem světem Applem a další média jsme zastřešili značkou Zavřel Media, pod kterou se budeme v příštím roce věnovat především budování dalších projektů a vylepšení těch současných.

Tak takový byl náš rok 2016 a věřím, že i ten váš byl nesmírně úspěšný a ten nový, který za pár hodin začne, bude ještě úspěšnější pro každého člověka na světě. Ještě jednou moc děkujeme a přjeme vám co nejúspěšnější rok 2017!

uvodka

Dnes nejčtenější

.