Zavřít reklamu

iOS 10 Dark mode iconKdyž Apple před pár týdny na WWDC 2016 představil iOS 10, všichni jsme tak nějak očekávali, že ukáže nový systém i v režimu Dark mode. Bohužel se tak nestalo, i když tomu některé předchozí informace nasvědčovaly. Nicméně jak se zdá, tmavý režim může ještě dorazit v některé z následujících aktulizací, protože některým vývojářům se jej podařilo v systému objevit a dokonce aktivovat v aplikacích jako jsou Zprávy, iTunes Store, Videa a nakonec i v samotném Nastavení. Uživatel Similary44 z Redditu proto vytvořil náhled, jak by měl Dark mode vypadat v aktuální podobě iOS 10.

Do tmavého kabátku je už nyní oblečená aplikace Hodiny, která zahrnuje, budík, stopky, minutku, světový čas a nově i asistenta spánku. Uživatel však ukazuje, jak budou v Dark mode vypadat aplikace jako Kalkulačka, Apple News, Apple Music a poté také Ovládací centrum, notifikace, 3D Touch zkratky a nakonec i nové widgety, které naleznete i na uzamčené obrazovce.

Je ale jasné, že pokud bude možné v iOS 10 Dark mode aktivovat, přehodí se do tmavého režimu úplně všechno, avšak pravděpodobně kromě aplikací z App Storu, pokud tedy vývojáři nepřidají pro Dark mode do své aplikace podporu, pokud jim to Apple vůbec umožní. Všechny systémové aplikace jako Počasí, App Store, iTunes Store, Apple Music, Kalendář a všechny ostatní.

iOS 10 Dark mode 8
iOS 10 Dark mode 7
iOS 10 Dark mode 6

iOS 10 Dark mode 1
iOS 10 Dark mode 2
iOS 10 Dark mode 3
iOS 10 Dark mode 4
iOS 10 Dark mode 5

Dnes nejčtenější

.