Zavřít reklamu

TissotTisková zpráva: Každý rok se účastníme největšího veletrhu hodinek v Basileji a proto jsme si ho nemohli nechat ujít ani letos. Všechny značky představily úžasné novinky a nutno říci, že bylo opět na co koukat. Někteří se vydávají směrem klasické hodinařiny a lámou rekordy v patentech na výrobu mechanických strojků a další se snaží dostat pod kůži i zákazníkům s vášní pro IT technologie.

Prozatím se koukněme, co pro nás připravila firma Longines a Tissot. Letošní novinky hodinek Longines lze lehce přehlédnout, tedy až na pár kusů… Tato žádaná luxusní značka totiž rozšířila řady nejoblíbenějších kolekcí a nevymýšlela žádné nové designy. Nám se moc líbí například například úžasné Longines DolceVita, které jsou důkazem, že stále letí jak růžové zlato, tak klasické tvary.

Longines DolceVita
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Největší změnou prošly velmi klasické hodinky Longines La Grande Classique. Tato modelová řada přišla na trh roku 1992 a od té doby se stala nedílnou součástí značky; řekli bychom, že jsou nyní nejtypičtějším designem značky Longines. Velmi decentní zpracování je podtrženo ultratenkým pouzdrem a jemným tahem. Nejvýraznější byly dámské hodinky s diamanty velkého rozměru, ale nyní budou k dispozici takto barevné kousky J. Můžeme se těšit na dva rozměry 24 a 29 mm, barevný hvězdicový vzor v číselníku je vyroben z perleti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Další nové kusy představí také řada Longines Eqestrian Collection (speciální kapesní hodinky) a rovněž řada Heritage se rozrostla o zajímavý kousek Longines Heritage 1918.

Longines Heritage 1918
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zajímavé budou beze sporu tyto železniční automatické hodinky Longines Railroad, opět klasické zpracování ve 40 mm pouzdře. Už teď předpokládáme o tento kousek vysoký zájem.

Longines Railroad
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Jak už jsme si zvykli, Tissot logo vídáme opravdu často a nebude tomu jinak ani letos – zejména díky novému spojení Tissot a Tour de France. Tissot se stal oficiální časomírou tohoto známého cyklistického závodu na dalších 5 let. Tato informace se odrazila také v mnoha modelových řadách, představujeme Vám tedy limitované a speciální edice napříč kolekcí Tissot.

Tissot PRC 200 Tour de France Special Edition
Fanoušci cyklistiky se mají opravdu nač těšit, PRC 200 jsou velmi pohodlné výrazné hodinky s vysokou odolností a funkčností. Vodotěsné 200 m, se šroubovací korunkou a safírovým sklem. Tato speciálka je odlišná hlavně barevně, nano řemínek je černý se žlutým pruhem a žlutá se také opakuje na ručičkách.

Tissot_PRC200_Tour_de_France_Special_Edition
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Další logo Tour de France uvidíme na hodinkách Tissot T-Race v pánském i dámském provedení. Tato edice je sportovnější, řemínky budou z pevného silikonu a také se v nich objeví typická barva pro Tour de France tedy žlutá. Dámské hodinky budou s perleťovým číselníkem a pánské s karbonovým.

Specialitka Tissot T-Touch bude mít také své cyklistické hodinky v limitované edici. Tady sice nenajdeme žlutou barvu, ale za to nepřehlédnutelný pařížský Vítězný oblouk.

Tissot_T-Race_Tour_de_France_2016_T092_417_17_201_00_MT
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Tissot_T-Touch_Expert_Solar_Tour_de_France_2016_T091_420_47_051_02_MT
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Jak už jsme zmínili, Tissot vídáme opravdu často, hlavně ve spojení se sportem a proto ani letos nechybí speciální edice Moto GP a NBA – v kolekci Quickster 5 modelů s logem jednotlivých týmů a 1 kus také v Tissot T-Touch Expert.

Celkově Tissot hraje barvami hlavně v nových řemíncích ze speciálního materiálu – NANO řemínky, které jsou vysoce odolné. Firma připravuje distribuci velké škály barevných řemínků pro snadnou výměnu.

Tissot je jednou ze značek, která postupně zvyšuje digitalizaci svých hodinek, zatím tedy kolekci T-Touch, zde je plánované zabudování Bluetooth. Už dnes mají hodinky spoustu funkcí, které odhalíte skrze dotykový displej se safírovým sklem. Budeme se tedy těšit na další Smartwatch J

Z módních značek se nám moc líbil stánek Calvin Klein, kde jsme zvyklí na úžasné hodinky, ale také šperky. Celkově můžeme říci, že stále vede modrá barva, která ovládla detaily hodinek v kombinaci s hnědou. Novinek z Basileje 2016 je skutečně spousta a tak Vám další zprávy přineseme zase příště.

Tissot_Official_Timekeeper_Tour_de_France_Branded-1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější