Zavřít reklamu

Macrumors-iPhone-7 iconPřed několika týdny se objevily fotografie iPhonu 7 Plus, které naznačovaly, že chystaná vlajková loď od Applu s 5,5palcovým displejem se zbaví zadních pruhů pro antény vedoucích přes záda telefonu a pak také, že se na iPhonu dočkáme Smart Connectoru, který v současné době najdeme jen na iPadu Pro. Jednou z nejkritizovanějších novinek byl duální fotoaparát, který je vystouplý a podle názoru drtivé většiny čtenářů hyzdí jinak čistá záda iPhonu ještě více, než vystouplá čočka u současného iPhonu 6 a 6s.

Někteří možná zmíněnému úniku moc nevěřili, jelikož na podobné fotografie kompletního iPhonu bylo ještě poměrně brzy. Nicméně japonský blog Macotakara, který je známý hlavně díky svým spolehlivým informacím, nyní potvrzuje některé starší informace a přidává hned několik dalších od svých zdrojů.

Podle serveru bude iPhone 7 Plus skutečně obohacen o duální fotoaparát a Smart Connector, zatímco menší iPhone 7 by měl mít v podstatě stejný design jako iPhone 6s a rozdíl by měl být jen ve velikosti telefonu. Macotakara potvrdil, že se jak iPhone 7, tak iPhone 7 Plus skutečně zbaví 3,5mm jacku, který ale nebude nahrazen druhým reproduktorem, jak to naznačovaly mnohé předchozí informace. Navíc, v balení prý najdeme Bluetooth EarPods, nikoli sluchátka s Lightning konektorem, což je poměrně zajímavá a potěšující informace.

Kromě výše zmíněného by iPhonu 7 měly přibýt 2 nové senzory, které budou umístěny na přední straně telefonu nad obrazovkou. Jejich funkcionalita je neznámá, ale s velkou pravděpodobností by senzory měly sloužit k vylepšení vlastností displeje, což nedávno naznačil i DisplayMate, který testoval displej 9,7″ iPadu Pro. iPhone 7 by tak mohl stejně jako nový iPad získat True Tone displej, což by rozhodně nebylo na škodu, protože podle testů má menší iPad Pro nejlepší displej ze všech.

iPhone 7 Plus unik dual camera

Související články

Dnes nejčtenější

.