Zavřít reklamu

iPhone 7 Plus dual camera icon 5Období kdy se na Weibo dnem i nocí objevují fotografie dílů, prototypů, šasí nebo plánů nového iPhone je opět zde a tak se nyní můžete podívat na fotografie údajné baterie, která by měla patřit novému iPhone 7, který Apple představí na podzim letošního roku.

Baterie uvádí kapacitu 7,04 Watt-hodin, což je o něco větší kapacita než kterou má iPhone 6s (6,61 Watt-hodin), ale je téměř totožná s kapacitou iPhone 6 (7,01 Watt-hodin). To by však vzhledem k tomu, že Apple opět posune energetickou efektivitu jak samotného procesoru tak celého iPhonu mohlo znamenat větší výdrž baterie, než se kterou se setkáváme u současného modelu.

iPhone 6s má totiž stejnou výdrž baterie jako jeho předchůdce, ovšem s tím, že má menší baterii. Pokud Apple použije stejně velkou dokonce o nějaký ten milimetr větší baterii do iPhone 7, mohlo by to znamenat až o 2-3 hodiny delší výdrž. Baterie iPhone 7 by měla být fyzicky větší zejména díky absenci 3,5mm jack konektoru, která se u iPhone 7 očekává. Opět musíme podotknout, že není žádný způsob jak ověřit pravost fotografie.

iPhone 7 baterka
iPhone 7 battery

*Zdroj: digi.tech.qq.com

Související články

Dnes nejčtenější

.