Zavřít reklamu

Majitelé sluchátek AirPods čeká aktualizace. Apple totiž dnes v noci vydal novou verzi firmwaru, která sluchátka softwarově „pohání“. Zatímco však v předešlých měsících vydával firmware zpravidla naráz pro všechny modely, tentokrát se jej dočkaly jen AirPods Pro 2 a to jak ve verzi s Lightning pouzdrem, tak i s tím USB-C.

Nový firmware pro AirPods nese označení 6F7 a na AirPods Pro 2 nahrazuje předešlý 6B34. Jeho instalace je jako již tradičně automatická s tím, že je pro ní potřeba zajistit jen připojení AirPods k iPhonu. Pokud vám firmware nebude několik dní nainstalován automaticky, zkuste sluchátka ještě připojit k nabíječce. Kontrolu firmwaru AirPods pak uděláte tak, že po jejich připojení k iPhonu navštívite NastaveníObecnéInformace a zde sjedete dolů k sekci AirPods a zkontroluejte verzi firmware.

Co přesně přináší však bohužel v tuto chvíli netušíme, jelikož Apple opět rezignoval na zveřejnění jakýchkoliv poznámek k aktualizaci. Jednat se nicméně pravděpodobně bude jen o opravy drobných chyb, maximálně pak nové funkce pro Najít, ve kterém jsou AirPods integrovány. O ničem větším se totiž v minulosti ve světě Applu nešuškalo.

Dnes nejčtenější

.