Alza zlevnila keramické Apple Watch Series 2 na polovinu [aktualizace]

Aktualizace: Hodinky se chvíli po uveřejnění článku vyprodaly.

Přemýšleli jste nad koupí Apple Watch, ale modely z hliníku či leštěné oceli vás neoslovily? Pak pro vás máme opravdu krásné řešení vašeho problému. Apple totiž vyrábí pro milovníky luxusu i variantu z bílé keramiky, která vypadá opravdu famózně. A právě tu teď seženete za neskutečnou cenu.

Hned na úvod vás možná trochu zklameme tím, že se jedná o loňský model Series 2. Letošní “trojky” totiž do Čech a na Slovensko dorazily pouze ve hliníkové variantě. Na druhou stranu však mezi druhou a třetí generací chytrých jablečných hodinek až tolik rozdílů nenaleznete a proto není při pořízení loňské keramické verze žádný důvod k obavám. Pojďme si ale hodinky představit trochu blíže.

Apple Watch Series 2 Edition ve velikosti 38 mm z bílé keramiky disponují OLED Retina displejem s technologií Force Touch, který kryje safírové sklo. Vše je zabaleno do keramického pouzdra s keramickou zadní stranou, na které samozřejmě nechybí snímač tepové frekvence. Bok hodinek pak zdobí digitální otočná korunka a boční tlačítko po otevření posledních spuštěných aplikací. Samozřejmě nechybí ani WiFi, GPS a Bluetooth ve verzi 4.0. V hodinkách běží watchOS 3, který je kompatibilní s iPhonem 5 s iOS 10 a modely novějšími. Samozřejmě do nich však lze nahrát i novější verze softwaru watchOS 4. Apple u hodinek garantuje voděodolnost do 50 metrů a osmnáctihodinovou výdrž baterie.

Pokud tedy po chytrých hodinkách pokukujete a stejně jako my v redakci jste si keramickou verzi zamilovali na první pohled, rozhodně neváhejte a objednávejte. Z původních 39 990 korun totiž spadly na pouhých 21 999 korun. Ale pozor, takového poklady jdou na odbyt opravdu rychle.

|
7
Leitz

Diskuze

  Na černý pátek jsem viděl apple watch 1 z nerezu s koženým řemínkem za 4990,- což je tak 20-30% původní ceny. Ještě jsem neviděl že by něco úspěšného od applu tak rychle kleslo na hodnotě. Je to jako kdyby prodávali iPhone 6 za stejnou cenu. Nebo jako kdyby iPhone X za rok stál 16 000.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz