iStores.sk
iStores.sk

Alza zlevnila keramické Apple Watch Series 2 na polovinu [aktualizace]

Aktualizace: Hodinky se chvíli po uveřejnění článku vyprodaly.

Přemýšleli jste nad koupí Apple Watch, ale modely z hliníku či leštěné oceli vás neoslovily? Pak pro vás máme opravdu krásné řešení vašeho problému. Apple totiž vyrábí pro milovníky luxusu i variantu z bílé keramiky, která vypadá opravdu famózně. A právě tu teď seženete za neskutečnou cenu.

Hned na úvod vás možná trochu zklameme tím, že se jedná o loňský model Series 2. Letošní “trojky” totiž do Čech a na Slovensko dorazily pouze ve hliníkové variantě. Na druhou stranu však mezi druhou a třetí generací chytrých jablečných hodinek až tolik rozdílů nenaleznete a proto není při pořízení loňské keramické verze žádný důvod k obavám. Pojďme si ale hodinky představit trochu blíže.

Apple Watch Series 2 Edition ve velikosti 38 mm z bílé keramiky disponují OLED Retina displejem s technologií Force Touch, který kryje safírové sklo. Vše je zabaleno do keramického pouzdra s keramickou zadní stranou, na které samozřejmě nechybí snímač tepové frekvence. Bok hodinek pak zdobí digitální otočná korunka a boční tlačítko po otevření posledních spuštěných aplikací. Samozřejmě nechybí ani WiFi, GPS a Bluetooth ve verzi 4.0. V hodinkách běží watchOS 3, který je kompatibilní s iPhonem 5 s iOS 10 a modely novějšími. Samozřejmě do nich však lze nahrát i novější verze softwaru watchOS 4. Apple u hodinek garantuje voděodolnost do 50 metrů a osmnáctihodinovou výdrž baterie.

Pokud tedy po chytrých hodinkách pokukujete a stejně jako my v redakci jste si keramickou verzi zamilovali na první pohled, rozhodně neváhejte a objednávejte. Z původních 39 990 korun totiž spadly na pouhých 21 999 korun. Ale pozor, takového poklady jdou na odbyt opravdu rychle.

Leitz
Vstoupit do diskuze

Diskuze

    Na černý pátek jsem viděl apple watch 1 z nerezu s koženým řemínkem za 4990,- což je tak 20-30% původní ceny. Ještě jsem neviděl že by něco úspěšného od applu tak rychle kleslo na hodnotě. Je to jako kdyby prodávali iPhone 6 za stejnou cenu. Nebo jako kdyby iPhone X za rok stál 16 000.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek