Zavřít reklamu

Dynamic Island nebo chcete-li dynamický ostrov je bezesporu jedním z nejvýraznějších poznávacích prvků nedávno představených iPhonů 14 Pro (Max). Ne každému se však líbí, stejně jako jej ne každý využívá. Druhé sortě uživatelů se pak ostatně nelze ani příliš divit, jelikož aplikací, které jsou tomuto prvku přizpůsobeny, je doposud jako šafránu. Jak se však zdá, Apple možná přemýšlí nad tím, že umožní Dynamic Island vypnout, díky čemuž by tak byly na displeji vidět jen dva průstřely. 

Ačkoliv Apple zatím nic takového netestuje v rámci bet a ani neoznámil veřejnosti, když dnes v noci oznámil nejlepší hry a aplikace z App Store roku 2022, hned na třech screenshotech ukázal iPhone 14 Pro s deaktivovaným Dynamic Islandem a naopak viditelnou dvojicí průstřelů, díky čemuž je tak na displeji vidět rázem o něco více zobrazovaného obsahu, který je zároveň daleko méně „rušen“ právě Dynamic Islandem. Jedná se tedy o vskutku pěkné řešení, které by určitě mnohé uživatele potěšilo více než nynější podoba Dynamic Islandu a vzhledem k tomu, že se k jeho prezentaci Apple uchyluje na svých oficiálních materiálech, je jeho realizace rázem opět pravděpodobnější. Přeci jen, kdyby nic takového ve hře nebylo, jen stěží si lze představit, že na promo materiálech prezentuje něco, co neexistovalo, neexistuje a existovat ani nebude. Pokud tedy Dynamic Islandu nefandíte, možná si již brzy v tomto směru přijdete na své. 

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Související články

Dnes nejčtenější

.