Zavřít reklamu

Bezdrátové nabíjení se těší v posledních letech naprosto enormní popularitě, která navíc neustále narůstá. Této skutečnosti si je velmi dobře vědom i výrobce příslušenství Epico, který nyní uvedl na trh zbrusu novou trojitou bezdrátovou nabíječku evidentně inspirovanou MagSafe Duo od Applu. Verze od Epica je však jednak výrazně levnější, ale taktéž využitelnější. 

EPICO99c14_3

Spello by Epico 3in1 je skládací bezdrátovou nabíječkou, která disponuje celkem třemi “moduly” pro nabíjení. Středový “modul” je osazen magnetickým dockem pro nabíjení Apple Watch a zbylé dva “moduly” pak klasickým Qi, přičemž jeden z nich pak ještě navíc disponuje magnety pro přichycení MagSafe. Bohužel, jelikož nemá nabíječka MFi certifikaci, slouží magnety skutečně jen k připevnění nabíječky k zádům telefonu, avšak nabíjení nezrychlí. To tedy běží v případě iPhonů “jen” na 7,5W, přičemž maximální příkon tohoto nabíjecího modulu je pak 15W pro nabíjení telefonů s OS Android. Poslední modul pak taktéž nabízí Qi nabíjení, avšak jen o příkonu 3W, takže je vhodný zejména pro nabíjení AirPods či jiné drobné elektroniky. 

Kromě technických specifikací či designu je u Spella extrémně zajímavá cenovka. Zatímco MagSafe Duo schopná nabíjet jen dvě zařízení současně vychází na 3990 Kč, za trojnásobnou nabíječku Spello by Epico zaplatíte jen 1499 Kč. Pokud se tedy dokážete smířit s tím, že MagSafe nabíjení zde nepoběží tak rychle jako v případě originálu a zároveň s tím, že iPhony s větším modulem fotoaparátu nejspíš úplně nedosednou zády na celou plochu nabíječky, byť nabíjení jako takové bude samozřejmě funkční, právě jste našli naprosto dokonalé řešení. 

Spello by Epico 3in1 lze zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.