Zavřít reklamu

Těšíte se na novou generaci operačního systému iOS, potažmo další nové OS z dílny Applu? Pak pro vás máme příjemnou zprávu. Přestože Apple zatím oficiálně neoznámil, kdy novinky světu představí, díky velmi přesnému leakerovi Jonu Prosserovi, který se v minulosti ve svých předpovědích zpravidla trefoval přímo do černého, totiž již termín úvodní Keynote WWDC, která systémy přinese, máme. A nejen to. 

Jsou-li Prosserovy inforamce pravdivé, vývojářská konference WWDC vypukne v pondělí 6. června – tedy jinými slovy ve svém klasickém období. Trvat pak bude jako již tradičně po celý pracovní týden, byť pro veřejnost bude nejzajímavější úvodní Keynote s odhalením nových OS. Velmi zajímavé je pak to, že má mít Apple v současnosti plán na fyzické pořádání konference, od kterého v předešlých letech kvůli pandemii COVID-19 upustil. Poslední fyzickou Keynote byla ta z 10. září 2019, na které se světu představily iPhony 11 a Apple Watch Series 5. 

Jelikož Apple oznamuje termín WWDC zpravidla s pořádným předstihem, je velmi pravděpodobné, že se oficiálního rozeslání pozvánek dočkáme v horizontu hodin, maximálně pak dnů. Apple tak činí zpravidla kvůli tomu, aby si mohli vývojáři zajistit ubytování a dopravu do dané lokality – respektive to tak alespoň v předešlých letech vždy dělal. Snad se tedy plán na pořádání fyzické konference podaří uskutečnit a svět si užije kouzlo okamžiku, které si již skoro kvůli COVID-19 nepamatuje. 

Dnes nejčtenější

.